V 18. čísle najnovšieho vydania magazínu Ekobývanie/bydlení 2021 sa dozviete už tradične mnoho informácií o nových stavebných systémoch a projektoch, technologických inováciách, konštrukčných systémoch i udržateľných materiáloch.

 

ekobyvanie ecowood 1

Foto: Eco-wood

Hlavnou témou čísla je úsporné bývanie, a my sme sa zamerali na možnosti úspory nákladov, ale aj celkové šetrenie pri výstavbe nových domov, ale aj pri rekonštrukciách a renováciách starších stavieb.

Jarné číslo nášho magazínu na každej svojej strane prináša príjemnú zelenú a sviežu atmosféru. Môžete sa s nami poprechádzať po kúzelných francúzskych a anglických záhradách, obdivovať mestá, ktoré boli označené ako najzelenšie na svete, zamyslieť sa nad dôležitosťou biodiverzity v krajine alebo spoločne s nami sprostredkovane navštíviť jedinečné stavby a domácnosti v Japonsku, Česku či USA.

 

ekobyvanie anglicka zahrada cislo dva 1920 pixelov

ekobyvanie cierna vila ny 6

 

Porozprávali sme sa aj so slovenskými autormi jedinečných sebestačných Ecocapsulí a dozvedeli sme sa ich zaujímavý príbeh. Nezabudli sme ani na tipy a inšpirácie do vašich domácností. Svoj návrat do interiéru zaznamenáva zamat i vintage nábytok, pre milovníkov zelene je tu zase junglow štýl.

 

ekobyvanie ecocapsule 1

 Foto: Ecocapsule

 Nové číslo magazínu Ekobývanie si môžete objednať na tomto linku.

ZDIEĽAJTE NÁS