Úsporná domácnosť

Kompaktné teplo: Koncept peleta EDGE s rohovým pohľadom podčiarkuje rôznorodosť systému Koncept.

Termostat je jednoduché zariadenie, ktoré sa stará o udržiavanie nastavenej teploty priestoru, ktorú si želáte.

Nórska spoločnosť Waterguard sa už dlhé desaťročia špecializuje na vývoj a výrobu systémov určených na prevenciu úniku vody.

S pribúdajúcimi chladnými dňami rastie obvykle priamo úmerne aj spotreba energie v domácnosti. Podľa informácií Štatistického úradu SR využívajú slovenské domácnosti na vykurovanie až 68% z celkového objemu spotrebovanej energie.

Život prevažne v interiéri nie je jednoduchý, preto je nevyhnutné vytvoriť si doma optimálne vnútorné prostredie, ktoré priamo ovplyvňuje kvalitu nášho života.

Súkromná rezidencia v americkom mestečku San Anselmo v štáte Kalifornia patrí miestnemu architektovi, ktorý v dome spokojne žije už desaťročia.

Nová generácia domov navrhnutých z kvalitných materiálov spĺňa požadovanú prísnu normu nízkoenergetického štandardu, platnú v roku 2021. Okrem týchto vlastností sa tieto domy môžu pýšiť aj pridanou hodnotou, tzv. ECO - HYDRO riešením.

Ovládanie domu prostredníctvom aplikácie v mobile, tablete alebo počítači dokáže ušetriť čas, peniaze a maximálne zvýšiť komfort bývania.