My v spoločnosti SIP-Europe veríme, že pri výstavbe vášho vysnívaného domu nechcete svoje želania obmedzovať. Sme presvedčení, že dokážeme oveľa viac keď sa pozrieme na stavebnú konštrukciu trochu inak. Naším poslaním je sprístupniť stavebný systém, s ktorým dnes môžete stavať oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a dostupnejšie, než kedykoľvek predtým. Použitím technológie izolovaných panelov SE-SIP, už vo fáze návrhu budovy možno dosiahnuť rôzne výhody v porovnaní s tradičnými spôsobmi výstavby.

 

sipeeurope 2

 

Výstavba bez kompromisov

Súčasné právne predpisy a nové požiadavky si vyžadujú čoraz väčšiu pozornosť počas procesu navrhovania a výstavby. Vyššia úroveň energetickej účinnosti, prevencia tepelných mostov, vzduchotesnosť obálky, environmentálne aspekty a iné, predstavujú pre mnohé tradičné stavebné systémy výzvy. Stavebný systém SE-SIP umožňuje vybudovanie cenovo prístupnej konštrukcie budov v kratšom čase, a to pri dodržaní tých najprísnejších požiadaviek. Otvára sa celkom nová škála možností na výstavbu konštrukcie budov bez kompromisov.

Stavebným systémom SE- SIP možno vyriešiť širokú škálu potrieb a jeho využitie je takmer neobmedzené. Jeho univerzálnosť a variabilita dokáže vyriešiť aj tie najnáročnejšie tvary. Je preto ideálny na riešenie atypických tvarov stavby kde zároveň poskytne aj absenciu tepelných mostov. Stavebný systém SE-SIP môžeme aplikovať ako jediný stavebný systém na celú obálku stavby alebo ho kombinovať s inými stavebnými systémami.

 

sipeeurope 4

 

So stavebným systémom SE-SIP môžeme vyriešiť zakladanie stavby, vonkajšie obvodové steny, vnútorné priečky, stropy, ploché aj šikmé strechy. Môžeme ho použiť pri výstavbe rodinných domov, bytových stavieb, administratívnych objektov, priemyselných stavieb, škôl a škôlok, rekreačných objektov, chát a hausboatov. Stavebný systém SE-SIP je ideálnym riešením aj na nadstavby a prístavby.

Technológia SE-SIP overená v tých najťažších podmienkach

Spoločnosť SIP-Europe ponúka kompletný certifikovaný stavebný systém SE-SIP vrátane všetkých potrebných materiálov na dokončenie hrubej stavby. Panely sa zhotovujú na mieru podľa projektových dokumentácií vo výrobnej hale. Zákazníkom tak nevznikajú dodatočné práce na stavenisku, šetrí ich čas a peniaze. Zabezpečujeme komfortné riadenie stavby bez zbytočného prerušovania pre subdodávky.

 

sipeeurope 1

 

Naša široká obchodná sieť zabezpečuje dodávky, poradenstvo a servis klientom z každého kúta Európy. Stavebný systém dodávame stavebným a architektonickým spoločnostiam do viac ako 12štátov. Unikátne projekty v Škandinávii a v štátoch Beneluxu sú dôkazom, že stavebný systém SE-SIP odoláva aj tým najťažším podmienkam, spĺňa najprísnejšie normy a súčasne vyhovie aj najnáročnejším zákazníkom.

Nové možnosti vo svete montovaných stavieb

Spoločnosť SIP-Europe spolupracuje so stavebnými a architektonickými spoločnosťami. Zákazníci oceňujú našu flexibilitu, rýchlu komunikáciu a poradenstvo a komplexné služby. Náš profesionálny tím projektantov využíva najmodernejšie technológie projekcie kompatibilné s BIM (Building Information Modeling), vďaka čomu zákazníkom poskytujeme priamy náhľad a vizualizácie projektov. Tešíme sa na spoluprácu.

 

sipeeurope logo

Viac informácií: www.sipeurope.eu

ZDIEĽAJTE NÁS