Úsporná domácnosť

nabíjačka

Stalo sa vám niekedy, že ste boli uprostred dôležitej úlohy a vybíjala sa vám batéria v zariadení, ktoré ste práve používali? Je to frustrujúce, no situácia sa dá vyriešiť. Rozlúčte sa s týmto problémom pomocou nabíjateľných batérií a nabíjačky!

image2

Žiť v ekologickej domácnosti znamená minimalizovať dopad na životné prostredie. Na to, aby ste si vybudovali udržateľný domov, nemusíte hneď meniť celkový spôsob vášho životného štýlu. 

eko kuchyňa 1

Ak ste práve v počiatočných fázach renovácie alebo hľadáte spôsoby, ako aktualizovať vzhľad vašej kuchyne s ohľadom na udržateľnosť a životné prostredie, ste na správnom mieste!

internorm 2

Trendom súčasnej architektúry sú veľké sklené plochy, ktoré rozširujú obytný priestor, vytvárajú nové, neobmedzené vnímanie miestností a zároveň ponúkajú nádherný výhľad.

voda priroda ekobyvanie1

Aj malé zmeny pomôžu redukovať vašu uhlíkovú stopu. Ak neviete ako na to, začnite postupne. Napríklad vymeňte veci, ktoré používate denne za ekologickejšie verzie. Prečítajte si tipy na produkty, ktoré viete ľahko nahradiť.

cirkulárna ekonomika 1

Cirkulárna ekonomika je jedným z princípov udržateľnosti, ku ktorej musí začať smerovať každá krajina, každé mesto i všetci ľudia.

okno tieniace rolety

Ako každý jeden rok, túto sezónu premýšľame nad príchodom zimy obzvlášť intenzívne. Naša myseľ sa začína obracať k myšlienke vykurovania domu bez toho, aby sme prišli o všetky svoje peniaze.

rika pece 3 uvod velka

Kompaktné teplo: Koncept peleta EDGE s rohovým pohľadom podčiarkuje rôznorodosť systému Koncept.