Úsporná domácnosť

Trendom súčasnej architektúry sú veľké sklené plochy, ktoré rozširujú obytný priestor, vytvárajú nové, neobmedzené vnímanie miestností a zároveň ponúkajú nádherný výhľad.

Aj malé zmeny pomôžu redukovať vašu uhlíkovú stopu. Ak neviete ako na to, začnite postupne. Napríklad vymeňte veci, ktoré používate denne za ekologickejšie verzie. Prečítajte si tipy na produkty, ktoré viete ľahko nahradiť.

Cirkulárna ekonomika je jedným z princípov udržateľnosti, ku ktorej musí začať smerovať každá krajina, každé mesto i všetci ľudia.

Ako každý jeden rok, túto sezónu premýšľame nad príchodom zimy obzvlášť intenzívne. Naša myseľ sa začína obracať k myšlienke vykurovania domu bez toho, aby sme prišli o všetky svoje peniaze.

Kompaktné teplo: Koncept peleta EDGE s rohovým pohľadom podčiarkuje rôznorodosť systému Koncept.

Termostat je jednoduché zariadenie, ktoré sa stará o udržiavanie nastavenej teploty priestoru, ktorú si želáte.

Nórska spoločnosť Waterguard sa už dlhé desaťročia špecializuje na vývoj a výrobu systémov určených na prevenciu úniku vody.

S pribúdajúcimi chladnými dňami rastie obvykle priamo úmerne aj spotreba energie v domácnosti. Podľa informácií Štatistického úradu SR využívajú slovenské domácnosti na vykurovanie až 68% z celkového objemu spotrebovanej energie.