f logo RGB Hex Blue 512 shop

                       E-shop

 

 

 

EKO exteriér

Prečo separovať odpad?

odpad nádoby 1 uvodTriedenie odpadu je dnes už samozrejmosťou pre každého z nás. Je dobré si pripomenúť prečo by sme mali separovať, a ako tým pomôžeme životnému prostrediu.

Čítať ďalej...

Živý alebo umelý vianočný stromček?

strom ozdobený uvodOdpovedať si na otázku, ktorý stromček je z hľadska ekológie a šetrenia životného prostredia lepšou voľbou nie je také jednoznačné. 

Čítať ďalej...

Uctime si pamiatku našich najbližších živými alebo prírodnými dekoráciami

dušičky uvod 1Už o pár dní tu máme čas dušičiek. Pripomíname a uctievame si pamiatku našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami. 

Čítať ďalej...

Vyrobte si vtáčie kŕmidlo, pomôžete vtáčikom prezimovať

krmitko 1 uvodHoci posledné októbrové dni bývajú ešte pomerne teplé a slnečné, zima a mráz nás dokážu prekvapiť zo dňa na deň. 

Čítať ďalej...

Zdravé, ľahko dostupné a najlepšie, ak si ich dopestujeme sami

jablko uvodJablká sú v slovenských sadoch a záhradách najčastejšie dopestovaným ovocím. A napriek veľkej konkurencii stále patrí medzi naše najobľúbenejšie ovocie.

Čítať ďalej...

Vyčkávajte Ježiška za čistou žalúziou

jezisko climax xxs latkove zaluzie stavebnictvo byvanie ekobyvanie toptrendy S adventom si väčšina z nás spája aj menej obľúbené vianočné upratovanie, vrátane umytia okien a žalúzií. Vonkajšie žalúzie nechajte cez zimu skôr odpočívať.

Čítať ďalej...

Za čo všetko vďačíme stromom

stromy ekobyvanie biologicky pristup

Stromy, ako jedna z vôbec najdôležitejších súčastí celého nášho ekosystému, prostredníctvom fotosyntézy vytvárajú kyslík a napomáhajú vzduch zbaviť škodlivín.

Čítať ďalej...

Opadané lístie zo záhrady už nemusíte vyhadzovať

listy hrabanieJeseň - ročné obdobie, ktoré hýri farbami a vôňami zeme a opadaného lístia. Nostalgická atmosféra, kedy sa príroda pripravuje na zimný spánok má aj svoje čaro. Práve farebné listy v korunách stromov sú estetickým zážitkom pre každého, lákajú nás na prechádzky lesom i parkom. A keď lístie opadne, môžeme ho rôznorodo využiť.

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby