toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

EKO exteriér

Relax vo vašej záhrade po dlhej zime

zahradaPEREX

S odchádzajúcim snehom a mrázom nám slniečko do našich okien a záhrad vlieva radosť a nové nápady do zveľaďovania našich záhrad.

Čítať ďalej...

Tajomný svet mokradí

mokrade 3 uvodDruhého februára sa na celom svete oslavuje medzinárodný deň mokradí. Áno, aj mokrade, významný biotop a prírodný fenomén má svoj sviatok. 

Čítať ďalej...

Záhradný nábytok z pohľadu ekológie a životného prostredia

bamboo 1 uvod ratan drstudio nabytok drevoPrírodný ratan je nevyčerpateľným zdrojom materiálu. V tropických pralesoch rastie rastlina, ktorá nemá vlastný kmeň, ale ako oporu využíva koruny okolitých stromov po ktorých sa ťahá z tieňa za slnkom. 

Čítať ďalej...

Drevo alebo kompozit?

new face 3 uvod fasadaKaždý vie, že fasáda je najdôležitejší prvok stavby. Fasáda určuje vzhľad a charakter stavby a samotný výber materiálov je rozhodujúci aj z hľadiska jej trvanlivosti, komfortu bývania a nárokov na údržbu.

Čítať ďalej...

Dopestujme si bylinky v interiéri

bylinky uvod sParadajková polievka s voňavou bazalkou, slepačí vývar s pažítkou a petržlenovou vňaťou alebo vynikajúci čaj s čerstvými mätovými lístkami.

Čítať ďalej...

Prečo separovať odpad?

odpad nádoby 1 uvodTriedenie odpadu je dnes už samozrejmosťou pre každého z nás. Je dobré si pripomenúť prečo by sme mali separovať, a ako tým pomôžeme životnému prostrediu.

Čítať ďalej...

Živý alebo umelý vianočný stromček?

strom ozdobený uvodOdpovedať si na otázku, ktorý stromček je z hľadska ekológie a šetrenia životného prostredia lepšou voľbou nie je také jednoznačné. 

Čítať ďalej...

Uctime si pamiatku našich najbližších živými alebo prírodnými dekoráciami

dušičky uvod 1Už o pár dní tu máme čas dušičiek. Pripomíname a uctievame si pamiatku našich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami. 

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby