Príklady z praxe

Túžite po živote bez bolestí chrbta a kĺbov? Pomôcť vám môžu zdravotné matrace, ktoré nie sú zďaleka určené len pre seniorov, ale hodia sa pre všetkých bez rozdielu veku.

V barokovej budove Žrebčína Štít v Kopčanoch na Záhorí zasadla v prítomnosti vedenia spoločnosti Xella - vypisovateľa súťaže a starostu obce Kopčany v mesiaci máj medzinárodná porota v zložení významných českých a slovenských architektov.

Poriadok v byte je nielen potešujúci, ale aj praktický a prehľadný. Zvlášť naše kuchyne potrebujú okrem množstva úložných priestorov pre riady, varné nádoby, kuchynských robotov, aj ďalšie priestory pre trvanlivé potraviny, nápoje a dlhodobo skladovanú zeleninu a ovocie.

Tretí májový týždeň si obyvatelia Slovenska mohli vyskúšať jazdu na prvom osobnom vlaku sveta, ktorý je poháňaný vodíkovým pohonom.

Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia organizuje 16. a 17. mája 2022 konferenciu Obnoviteľné zdroje energie 2022.

V posledný pracovný aprílový deň bolo slávnostne otvorené triediace centrum na spracovanie zálohovaných plastových fliaš a plechoviek.

Po dvojročnej prestávke sa opäť na scénu vracia tradičný medzinárodný veľtrh nábytku a bytových doplnkov.

Úspešný vydavateľský dom Media ST práve v týchto dňoch pripravuje na pulty pre svojich čitateľov nové vydanie jarno – letného magazínu Top Hotelierstvo/Hotelnictví.