Príklady z praxe

Nie každý z nás má vlastnú záhradku, kde môže spotrebovať a využiť zostatky zeleného odpadu alebo kuchynských zvyškov v komposte.

Druhý septembrový týždeň bolo na Islande uvedené do prevádzky zariadenie na odčerpávanie oxidu uhličitého zo vzduchu.

Z prieskumu, ktorý nedávno zverejnila organizácia OSN vyplynulo, že vo svete sa ročne vyprodukuje až jedna miliarda tony potravinového odpadu.

Koronakaranténa priniesla so sebou aj prehodnotenie benefitov. Kedysi obľúbený home office sa v mnohých prípadoch stal nevyhnutným riešením života firiem.

Ste zanietení čitatelia? Prekypuje vaša domáca knižnica knihami, ktoré by ste možno radi posunuli a získali do svojej zbierky nové?

Keď pôjdete najbližšie na drobný bežný nákup do potravín, skúste si zrátať, koľko tenučkých plastových vreciek alebo umelohmotných obalov si prinesiete domov.

Na začiatku boli budúci rodičia Monika a Daniel. Keď čakali prvé dieťatko, už dopredu sa zamýšľali nad tým, ako mu dožičiť vo výchove to najlepšie.

Nábytok, ktorý sa vymyká bežnému štandardu. Ručne maľovaný, s láskou zdobený a výnimočný natoľko, že len jeden nábytkový solitér v miestnosti dokáže vdýchnuť priestoru atmosféru mágie a fantázie.