toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Príklady z praxe

4E pre váš domov

Avalon HousePEREXStavba alebo kúpa vlastného domu si vyžaduje roky tvrdej práce a úspor, preto je dôležité, aby ste nenechávali žiadne detaily na náhodu.

Čítať ďalej...

Havarijné poistenie vozidla

poistenie havarijne 3 uvodHavarijné poistenie je dobrovoľným poistením, ktoré kryje škody na motorovom vozidle. Škoda na vozidle môže vzniknúť haváriou, poškodením alebo zničením celého vozidla alebo jeho časti.

Čítať ďalej...

Povinné zmluvné poistenie - na čo sa vzťahuje a aké náhrady škody pokrýva

poistenie pzp 1 uvodKaždý držiteľ motorového vozidla musí mať zo zákona uzatvorené povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorových vozidiel, na rozdiel od havarijného poistenia, ktoré je dobrovoľným a komerčným poistením.

Čítať ďalej...

Hľadáme obchodníka pre oblasť reklamy a PR

vyber konanie 3 uvodMali ste v minulosti skúsenosti s obchodom? Ste kreatívna osobnosť a máte radi komunikáciu? Ak áno, tak pošlite svoj životopis a pridajte sa k nám!

Čítať ďalej...

Bezodpadová domácnosť je trendom ekologického bývania

zero waste uvodJeden Slovák vyprodukuje za rok viac ako 350 kilogramov odpadu, a až 70 % z neho končí na skládkach a v spaľovniach.

Čítať ďalej...

Povinné zmluvné poistenie je nevyhnutné pre každého vodiča

poistenie vodič uvodPovinné zmluvné poistenie (PZP) musí uzavrieť každý motorista. Aké sú vaše povinnosti? Čo to je a čo kryje?

Čítať ďalej...

Havarijné poistenie nad zlato - u nás rýchlo a výhodne

poistenie auto svetlo uvodČo všetko by ste mali o havarijnom poistení vedieť a kde nájdete to najvýhodnejšie? To všetko vám radi prezradíme.

Čítať ďalej...

Zabavte sa spolu s deťmi, vytvorte si ozdoby z listov

detske jesenne dekoracie ekobyvanie

Tvorenie je skvelá aktivita pre dospelých ale najmä deti, obzvlášť keď môžu tvoriť spolu s rodičmi, a stráviť tak spoločne príjemný čas. 

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby