Príklady z praxe

Ste zanietení čitatelia? Prekypuje vaša domáca knižnica knihami, ktoré by ste možno radi posunuli a získali do svojej zbierky nové?

Keď pôjdete najbližšie na drobný bežný nákup do potravín, skúste si zrátať, koľko tenučkých plastových vreciek alebo umelohmotných obalov si prinesiete domov.

Na začiatku boli budúci rodičia Monika a Daniel. Keď čakali prvé dieťatko, už dopredu sa zamýšľali nad tým, ako mu dožičiť vo výchove to najlepšie.

Nábytok, ktorý sa vymyká bežnému štandardu. Ručne maľovaný, s láskou zdobený a výnimočný natoľko, že len jeden nábytkový solitér v miestnosti dokáže vdýchnuť priestoru atmosféru mágie a fantázie.

Čistá a lesknúca sa kúpeľňa, bez nánosov vodného kameňa a so sviežou vôňou sa dá dosiahnuť aj bez využitia kupovaných, chemických prostriedkov.

Hybridný katamarán Manta, ktorý nedávno predstavila spoločnosť SeaCleaners, je určený na čistenie plastami znečistených oceánov, avšak spôsobom, ktorý kombinuje čistenie a ďalšie využitie plastov.

Chladnější jarní dny lehce odeznívají a dávají nám tušit blížící se vyčerpávající letní horka, na která se tentokrát dobře připravíme!

Výrobca lietadiel Airbus pred niekoľkými mesiacmi predstavil verejnosti tri návrhy výroby komerčných lietadiel s nulovými emisiami. Lietadlá by boli poháňané vodíkom a mohli by byť v prevádzke do roku 2035.