Architektúra

pomala architektúra 0

Spomaliť, vnímať a naplno prežívať. To sú hlavné stabilné méty dnešného zložitého a rýchleho sveta. Zoznámte sa s nami s pomalou architektúrou, ktorá predstavuje úplne nové chápanie priestoru a času.

trenčín most 1

Starý železničný most v Trenčíne sa začne už čoskoro rekonštruovať. Vzniknúť z neho by mal pôsobivý verejný priestor určený na kultúrne i komunitné podujatia a stretávanie sa.

finvilla 8

Vitajte vo Finvilla, kde sa postaráme o to, aby sa vaša túžba naplnila čo najskôr. Sme vaši partneri, od tvorby návrhu až po jeho realizáciu.

santana 3 velka

Domčeky postavené bez pevných základov, ktoré sa dali v prípade potreby rozobrať a preniesť na iné miesto. Vyrobené boli z materiálov, ktoré miestni obyvatelia dokázali získať z všade dostupných prírodných zdrojov.

vancouver kongres 1 velka

Kongresové centrum na nábreží Vancouveru bolo pôvodne postavené ako mediálne a vysielacie centrum pre XXI. zimné olympijské hry. Dnes tento objekt splnenou víziou prepojenia občianskej budovy s miestnou kultúrou, prírodným prostredím a výnimočnou a zdravou architektúrou.

hodinky ekobyvanie

Mohlo by sa zdať, že s príchodom chytrých mobilných telefónov náramkovým hodinkám odzvonilo. V skutočnosti sú ale pánske inteligentné hodinky aj dnes štýlovým doplnkom, ktorý ponúka rad praktických funkcií a vychytávok. Ako si vybrať ideálne pánske hodinky do práce, do spoločnosti alebo na šport?

rodinny dom polanka 9 uvod

Stavba na predmestí mestečka Moravský Krumlov sa svojim vzhľadom nevymykala typom rodinných domov z minulosti, akých sú na Slovensku a v Česku tisíce.

hočiminovo mesto kancelária zelen 0

Budova s kanceláriami vo vietnamskom Hočiminovom meste bola postavená priamo na rušnej križovatke do tvaru písmena T, s výhľadom na verejný park a námestie.