Architektúra

Architekti sa oddávna inšpirovali prírodou. Dôkazy o jej vplyve možno vidieť už v symbolike starovekej gréckej a rímskej architektúry.

V prístave Rijnhaven stojí stavebný projekt spoločnosti Powerhouse Company. Ide o najväčšiu plávajúcu kanceláriu na svete.

Dom, záhrada – naše bývanie. Priestor, v ktorom sa chceme cítiť dobre a bezpečne.

Pre každú kúpeľňu je dôležitá funkčnosť a praktickosť, aby bol váš priestor dobre vyriešený. Ak sa chystáte na rekonštrukciu kúpeľne, tak si musíte vybrať tiež vhodný dizajn, ktorý vám uľahčí rozhodovanie o výbere vhodného zariadenia.

Dožičte exteriérovej časti vášho príbytku, vašej záhrade, miestu, kde trávite množstvo času rovnakú pozornosť ako interiéru. Na výber máte veľa možností, záleží len na vašich záľubách či aktuálnej situácii.

Mgr. art. Marek Petrek pochádza z tretej generácie tradičných stolárskych majstrov. Svoju lásku k drevu postupne rozširoval odborným vzdelávaním, štúdiom architektúry a profesionálnymi stážami.

Rodinne založená spoločnosť ARBOREA eng.® s.r.o., sa už od roku 2000 zaoberá komplexným návrhom a realizáciou konštrukčných systémov v oblasti drevostavieb. Ťažiskom výroby spoločnosti je realizácia zrubových stavieb „na kľúč“.

Alex Trajanov - Godmas interiérový a grafický dizajnér a architekt je rodák z Bratislavy. Napriek mladému veku je vyhľadávaným a uznávaným dizajnérom.