f logo RGB Hex Blue 512 shop

                       E-shop

 

 

 

Architektúra

Nejvyšší dřevostavbu na světě představí v Praze

DREVOSTAVBA veletrh Dx

Ozdobou veletrhu DŘEVOSTAVBY byl vždy doprovodný program s přednáškami světových kapacit. Jinak tomu nebude ani během příštího, již 14. ročníku. Na co se vše se lze těšit tentokrát?

Čítať ďalej...

Hlasujte a vyhrajte pobyt ve srubu!

drevenastavba roka uvod

Projekt se koná pod záštitou ministra zemědělství, Jiřího Milka. Podpořit má využívání dřeva jako suroviny z obnovitelných zdrojů. Cílem ankety je ukázat krásu a přínosy dřevěných staveb.

Čítať ďalej...

Využite svetové strany na maximum

filip 3 es male

Účinné využitie orientácie domu k svetovým stranám je základom správneho fungovania domu. Maximálne pasívne zisky v prípade domu Filip 3 zabezpečuje presklená južná fasáda domu. Dnu sa dostáva dostatok svetla a tepla. 

Čítať ďalej...

Umenie zariadiť interiér

Chceli by ste si skrášliť svoje bývanie a neviete ako? Vyskúšajte to s umením. Ale takým naozajstným. Umením vyberať doplnky ako skutočný interiérový architekt. 

Čítať ďalej...

Najlepšia drevostavba pláva na vode

eXworks foto 08

Drevostavbou roka 2015 v hodnotení odborníkov sa stal unikátny plávajúci dom. Komisia expertov ocenila na dome stojacom na pontóne jeho eleganciu, vysoké estetické hodnoty a technologické spracovanie.

Čítať ďalej...

Krásne bývanie pod zemou

krasne byvanie pod zemou mDomčeky zavŕtané v zemi - pre niekoho len „zemľanka", pre majiteľov naopak maximálne pohodlie a bezpečnosť, ktorú by už nikdy nemenili.

Čítať ďalej...

Myslime ekologicky, stavajme s rozumom

myslime ekologicky staviame s rozumom mPrvé dve certifikované „zelené budovy" na Slovensku by mali začať fungovať v lete 2012 a podľa náznakov budú čoskoro pribúdať ďalšie.

Čítať ďalej...

Domy, ktoré dýchajú originalitou

originalny dom m„Pre mňa, rovnako ako pre každého projektanta a staviteľa, je najväčšou odmenou spokojný zákazník."

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby