Architektúra

Pre každú kúpeľňu je dôležitá funkčnosť a praktickosť, aby bol váš priestor dobre vyriešený. Ak sa chystáte na rekonštrukciu kúpeľne, tak si musíte vybrať tiež vhodný dizajn, ktorý vám uľahčí rozhodovanie o výbere vhodného zariadenia.

Dožičte exteriérovej časti vášho príbytku, vašej záhrade, miestu, kde trávite množstvo času rovnakú pozornosť ako interiéru. Na výber máte veľa možností, záleží len na vašich záľubách či aktuálnej situácii.

Mgr. art. Marek Petrek pochádza z tretej generácie tradičných stolárskych majstrov. Svoju lásku k drevu postupne rozširoval odborným vzdelávaním, štúdiom architektúry a profesionálnymi stážami.

Rodinne založená spoločnosť ARBOREA eng.® s.r.o., sa už od roku 2000 zaoberá komplexným návrhom a realizáciou konštrukčných systémov v oblasti drevostavieb. Ťažiskom výroby spoločnosti je realizácia zrubových stavieb „na kľúč“.

Alex Trajanov - Godmas interiérový a grafický dizajnér a architekt je rodák z Bratislavy. Napriek mladému veku je vyhľadávaným a uznávaným dizajnérom.

Čaro mobilných domov objavili v zahraničí už dávno, ani Slovensko však nezaostáva

Rezidenčný komplex Schichtgründe sa nachádza v 21. okrsku Viedne, ktorý bol zvolený za oblasť budúceho rozvoja mesta Viedeň. 

Spoločnosť ARBOREA eng.®, s.r.o. je rodinnou spoločnosťou, ktorá je dlhodobo vyprofilovaná v segmente drevostavieb, s prednostným zameraním sa na zrubové stavby a ostatnú doplnkovú výrobu výhradne z masívu.