toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Rastliny

Dopestujme si bylinky v interiéri

bylinky uvod sParadajková polievka s voňavou bazalkou, slepačí vývar s pažítkou a petržlenovou vňaťou alebo vynikajúci čaj s čerstvými mätovými lístkami.

Čítať ďalej...

Pomôžme hmyzu, mnohonásobne sa nám za to v záhrade odvďačí

hmyzi dom včela uvodDivé včely, lienky, motýle i ucholaci - to všetko sú jedince patriace do kategórie užitočného hmyzu. Opeľujú rastliny v záhrade a starajú sa o likvidáciu škodcov bez toho, aby ste museli využiť chemické postreky.

Čítať ďalej...

Krásne a chutné aj bez chémie

zeleninaPamätáte si chuť čerstvo odtrhnutého ovocia? Plody horúce od poludňajšieho slnka alebo chladné jablko odtrhnuté priamo zo stromu ráno v jeseni?

Čítať ďalej...

Záhrada môže byť plná nápadov

zahrada mPráca záhradného architekta vyžaduje cit a nápady. Prechádzkam po krásnej rozkvitnutej záhrade plnej farieb a živých organizmov predchádza správny návrh a dôsledná starostlivosť.

Čítať ďalej...

Zhmotnené predstavy

zhmotnene predstavy mZaloženie novej záhrady si podobne ako rekonštrukcia záhrady vyžaduje dôslednú projekčnú prípravu. Každý majiteľ domu vie, že bez projektu nemohol začať stavať.

Čítať ďalej...

Dokonalý trávnik nemusí byť umenie!

dokonaly travnik mAk sa rozhodnete mať vo svojej záhrade perfektný trávnik, musíte počítať s tým, že sa budete musieť zodpovedne starať o jeho zavlažovanie, hnojenie a kosenie.

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby