Rastliny

Toma flora 2 velky

Prítomnosť kvetov a živých zelených rastlín v našich domácnostiach, firmách i kanceláriách, kde trávime dlhé hodiny z celého dňa majú svoj význam.

terraplanter 5 uvod

Sú medzi nami takí, ktorí milujú pestovanie rastlín, kvetín a zelene všetkého druhu. Ale potom aj tí, ktorí kvietky a rastlinky chcú pestovať, ale sú dlhoročne neúspešní.

zelene rastliny interier cisty vzduch 1

Zdravý vzduch a jeho kvalitu a čistotu v našich domácnostiach môžeme okrem využitia technologických čističiek dosiahnuť aj ekologickým spôsobom.

jablko ovocie slovenske tradicia chut recept 2

Hovorí, že skonzumovať minimálne jedno jablko denne je pre zdravie veľmi prospešné. A jednoduché.

perma záhrada 12

Permakultúrne záhrady sú, veľmi zjednodušene povedané, živé zdravé záhrady, ktoré sú udržateľné, pretože fungujú v súlade s prírodnými zákonmi.

perma záhrada 14

Záhrada v súlade s prírodou. Na prvý pohľad pôsobí divoko a neusporiadane, ale opak je pravdou. Ide o maximálne premyslený koncept poľnohospodárstva.

biotomal 1

Začiatok tohto príbehu je smutný. Mama zakladateľa spoločnosti Biotomal Zoltána Tamašeka, zomrela na rakovinu mozgu keď mala 42 rokov.

bylinky uvod s

Paradajková polievka s voňavou bazalkou, slepačí vývar s pažítkou a petržlenovou vňaťou alebo vynikajúci čaj s čerstvými mätovými lístkami.