Tepelné čerpadlá

wolf 4

Věděli jste, že vytápění, osvětlení a zásobování teplou vodou tvoří asi 40 % veškeré spotřeby elektrické energie budov?

wolf 4

Vytvorte si naozajstné teplo domova! Nepotrebujete kúriť po celý deň, vytvorte si tepelnú pohodu v domácnosti, presne podľa vašich potrieb a získajte zdravé vnútorné prostredie.

daikin 1 uvod

Európa sa chce stať do konca roka 2050 klimaticky neutrálnou ekonomikou a prvým uhlíkovo neutrálnym kontinentom. Tieto ambiciózne ciele sú definované v pláne Európskej komisie, ktorý je známy pod označením Zelená dohoda.

Vaillant aroTHERM plus

Tepelné čerpadlo typu vzduch/voda s novým ekologickým chladivom. Jeho cieľom je chrániť klímu. V domoch pritom dokáže zabezpečiť komfort, ktorý je udržateľný.

daikinP

Ich príbeh sa začal v roku 2009. V prvých rokoch budovania stabilnej firmy nainštalovali len päť tepelných čerpadiel, dnes je to až 250 kusov ročne.

infotherma 2020 xs vystava stavebnictvo byvanie

Ve dnech 20. až 23. ledna 2020 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční  již 27. pokračování  Infothermy, tradičně věnované vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. 

vieden ma ambiciozny plan mesto bez fosilnych paliv ekobyvanie

Hlavné mesto Rakúska má ambiciózny plán - do roku 2050 sa stať mestom úplne nezávislým na fosílnych palivách. Ako dve hlavné výzvy boli určené doprava a rezidenčné bývanie.

salave systemy m

Do biomasy určenej na energetické využitie sa vkladajú veľké nádeje.