Jeho cieľom je chrániť klímu. V domoch pritom dokáže zabezpečiť komfort, ktorý je udržateľný. A to s využitím obnoviteľných zdrojov, konkrétne energie zo vzduchu. Reč je o tepelnom čerpadle typu vzduch/voda s novým ekologickým chladivom.

Inovativne tepelne cerpadlo aroTHERM plus

Ide o monoblokové tepelné čerpadlo Vaillant aroTHERM plus vzduch/voda (3-12 kW, A+++), ktoré je naplnené prírodným chladivom R290 s nízkym potenciálom spôsobovať globálne otepľovanie. Zariadeniu umožňuje podať nadpriemerný výkon, dosiahnuť nižšie prevádzkové náklady a zároveň byť extrémne ohľaduplným k životnému prostrediu.

 

Inovatívne tepelné čerpadlo aroTHERMplus

Vaillant cerpadlo aroTHERM plus

NOVOSTAVBY I MODERNIZÁCIE

 

Tepelné čerpadlo aroTHERM plus vám v domácnosti dopraje spoľahlivé vykurovanie, chladenie i teplú vodu. A to v novostavbách aj starších rodinných domoch, s podlahovým vykurovaním i s radiátormi. Dá sa ovládať na diaľku, cez aplikáciu v smartfóne či tablete, k regulátoru stačí doplniť internetový modul. Montáž systému je jednoduchá, potrvá len jediný deň. Pri vonkajšej stene domu či v záhrade sa umiestni vonkajšia jednotka, ktorá patrí k najtichším na trhu.V interiéri sa inštaluje vnútorná jednotka uniTOWER plus, podobná chladničke. V nej sa ukrýva 185 l zásobník teplej vody.

 

Interiérová jednotka uniTOWER plus

Interierova jednotka uniTOWER plus

Viac informácií: vaillant.sk

ZDIEĽAJTE NÁS