Alternatívne zdroje energie

daikin 2

Už dávno neplatí, že kúrenie klimatizáciou je drahé a hlučné. V skutočnosti tento spôsob vykurovania šetrí náklady na energie, pretože zo zásuvky odoberá iba 20 % potrebnej energie a zvyšných 80 % čerpá zo vzduchu.

kapilarne rohoze 1 uvod

Šetrenie a znižovanie výdavkov za kúrenie i ostatné energie sú dnes témou číslo jedna pre každého z nás. Neustále rastúce ceny energií nás nútia uvažovať o spôsobe, akým dokážeme ušetriť financie bez toho, aby sme negatívne ovplyvnili komfort a zdravé prostredie nášho bývania.

renotherm krby pece kurenie 1

Dominanta priestoru, srdce alebo šperk domova, aj to sú pomenovania, ktoré vystihujú krb alebo pec v každom príbytku.

BeF Passive 6 5

Pasívne domy majú už zo svojej podstaty veľmi nízke nároky na vykurovanie. V našich klimatických podmienkach sa ale v zime bez zdroja tepla predsa len nezaobídu.

umko peletove pece 4 uvod

Ani vás už nebaví preplácať za elektrinu či plyn? Radi by ste ušetrili nejaké eurá alebo ich minuli zmysluplnejšie? Môžete to zmeniť ešte dnes. Predstavíme vám skvelý spôsob, ako kúriť efektívne, s atmosférou a lacno.

obnovitelne zdroje 4 uvod

Riadenie ochrany životného prostredia je v súčasnosti témou nanajvýš aktuálnou. Rozsiahle znečisťovanie životného prostredia už dávno prekročilo samočistiacu schopnosť prírody, čím sa narušila stabilita prírodného ekosystému.

kachliarstvo orava zahradny krb uvod maly

Blikotajúce plamienky ohňa sú pre nás magické od pradávna.

krby thorma teplo salanie pec zdravie interier 3 upravena

Spoločnosť THORMA dáva dôraz na dizajn, bezpečnosť a vysokú účinnosť horenia. Aby krb nebol len dekoratívnym doplnkom, ale aj citeľne znížil náklady na bývanie, mala by byť účinnosť čo najvyššia.