Alternatívne zdroje energie

Šetrenie a znižovanie výdavkov za kúrenie i ostatné energie sú dnes témou číslo jedna pre každého z nás. Neustále rastúce ceny energií nás nútia uvažovať o spôsobe, akým dokážeme ušetriť financie bez toho, aby sme negatívne ovplyvnili komfort a zdravé prostredie nášho bývania.

Dominanta priestoru, srdce alebo šperk domova, aj to sú pomenovania, ktoré vystihujú krb alebo pec v každom príbytku.

Pasívne domy majú už zo svojej podstaty veľmi nízke nároky na vykurovanie. V našich klimatických podmienkach sa ale v zime bez zdroja tepla predsa len nezaobídu.

Ani vás už nebaví preplácať za elektrinu či plyn? Radi by ste ušetrili nejaké eurá alebo ich minuli zmysluplnejšie? Môžete to zmeniť ešte dnes. Predstavíme vám skvelý spôsob, ako kúriť efektívne, s atmosférou a lacno.

Riadenie ochrany životného prostredia je v súčasnosti témou nanajvýš aktuálnou. Rozsiahle znečisťovanie životného prostredia už dávno prekročilo samočistiacu schopnosť prírody, čím sa narušila stabilita prírodného ekosystému.

Blikotajúce plamienky ohňa sú pre nás magické od pradávna.

Spoločnosť THORMA dáva dôraz na dizajn, bezpečnosť a vysokú účinnosť horenia. Aby krb nebol len dekoratívnym doplnkom, ale aj citeľne znížil náklady na bývanie, mala by byť účinnosť čo najvyššia.

Posedieť si počas chladných večerov so šálkou voňavého čaju pri plápolajúcom ohni je pocit, ktorý keď raz zažijete, stane sa pre vás potrebou. Sálavé teplo, príjemná atmosféra a estetický zážitok.