toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Stavby s budúcnosťou

Profesionálne zvlhčovače vzduchu

sanfog3 uvodZvlhčovanie vzduchu je v dnešnom období nevyhnutnosťou. Spotrebiče v domácnosti vyrábajú teplo a víria prach.

Čítať ďalej...

Drevostavby so štýlom

byvanierazdva 2 uvodBývanie raz dva je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorej hlavnou činnosťou je výstavba nízkoenergetických stavieb z dreva.

Čítať ďalej...

„Earthships“ - jedinečné budovy z recyklovaného materiálu

envicare 2 uvod

Účinky klimatických zmien sa prejavujú na celom svete a vzhľadom na fakt, že viac ako 40% emisií oxidu uhličitého pochádza z výstavby budov.

Čítať ďalej...

Rezidencie Lomka –„Keď sa spojí príjemné s užitočným“

rezidencie lomka 1uvodProjekt horských Rezidencií Lomka, z dielne Popradských Architektov ON:OFF je najnovším prírastkom do rodiny nehnuteľností v lokalite Tatranskej Lomnice.

Čítať ďalej...

Dřevěná stavba roku 2018. Přihláste se!

Eko uvod

Osmý ročník oblíbené ankety Dřevěná stavba roku byl zahájen. Co to pro vás znamená? Už nyní můžete hlásit své dřevěné stavby do 8 soutěžních kategorií této ankety. 

Čítať ďalej...

Rozmýšľate nad montovaným domom? Tieto výhody vás presvedčia

vyhody xs montovanych domov ekobyvanie 4

V dnešnej dobe prevláda k výstavbe montovaným domom istá nedôvera. Montované domy sú laikmi považované za nestabilné, dočasné a drahé. 

Čítať ďalej...

Dřevěná stavba roku 2018

drevostavba 2018 uvod

Osmý ročník ankety Dřevěná stavba roku byl zahájen. Již začátkem příštího roku bude pro konstrukce, dřevostavby a interiéry hlasovat odborná porota i široká veřejnost.

Čítať ďalej...

Veľké okná sú lákavé, no v zime vám skomplikujú bývanie

servis climax rolety 1 uvodOkná sú v zime z hľadiska energetickej efektivity jedným z najslabších článkov stavby. Vonkajší roletový systém však môže priniesť citeľnú úsporu nákladov na energie počas zimy najmä majiteľom rodinných domov. 

 

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby