toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Články

Nový magazín Ekobývanie/bydlení zaujme pestrosťou i odbornosťou

woodsk catarina uvodUž o pár dní sa na pultoch objaví špeciálne číslo magazínu Ekobývanie/bydlení. A tešiť sa môžete na skutočný Špeciál.

Čítať ďalej...

V Slovaktuale plníme predstavy a požiadavky našich zákazníkov. Už 30 rokov.

slovaktualModerné okná musia spĺňať náročné požiadavky na kvalitu, tepelnú a zvukovú izoláciu, bezpečnosť aj dizajn. V Slovaktuale si to veľmi dobre uvedomujeme. 

Čítať ďalej...

Hľadáme redaktora/ku do magazínu SaB

mediast redaktor casopis sab 2Hľadáme redaktora/ku do magazínu SaB / Stavebníctvo a bývanie s naozaj serióznym a živým záujmom o architektúru, stavebníctvo, development a financie.

Čítať ďalej...

POVINNÉ ZMLUVNÉ POISTENIE – NÁJDITE SI TO NAJVÝHODNEJŠIE

auto1 mini sabTéma povinného zmluvného poistenia sa každoročne dotýka všetkých vodičov, keďže touto zákonnou poistkou musí byť poistené každé vozidlo s evidenčným číslom, pohybujúce sa po cestných komunikáciách.  

Čítať ďalej...

HAVARIJNÉ POISTENIE – OPLATÍ SA?

car old 2 sab miniHavarijné poistenie, nazývané aj KASKO je poistenie motorového vozidla, alebo prípojného vozidla, ktoré slúži na krytie škôd spôsobených na vašom aute krádežou, vandalizmom, živelnými udalosťami, stretom so zverou, pádom predmetu, či haváriou a to aj v prípade, keď škoda vznikne vašim zavinením.

Čítať ďalej...

Ako sa vyznať v parametroch okien

8 drv.AL clasic lepeny smrk napoj prirodni lazura z ext. antracitova sed Nova bez psc Decin 405 02 mini2

Uvažujete o nákupe nových okien a ťažko sa orientujete v tom, o znamenajú technické údaje a pojmy, ktorými sa oháňajú dodávatelia? Pripomeňme si tie najdôležitejšie parametre, na ktoré by ste pri výbere nemali zabudnúť.

Čítať ďalej...

Bez ktorých prvkov sa dnešné bývanie nezaobíde

dobre tesniace okna mBývať v rodinnom dome a byte je pre mnohých ľudí komfort, ktorí so sebou prináša pohodlie. Nie všetci si však takýto luxus dovoliť môžu.

Čítať ďalej...

Investície, ktoré sa postarajú o váš komfort

investicie pre komfort mPre radu ľudí spojenie ekológie, kvality a úspory nie je možné. Veľakrát prevláda názor, že čo je ekologické, je automaticky drahé.

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby