f logo RGB Hex Blue 512 shop

                       E-shop

 

 

 

Články

Ako sa vyznať v parametroch okien

8 drv.AL clasic lepeny smrk napoj prirodni lazura z ext. antracitova sed Nova bez psc Decin 405 02 mini2

Uvažujete o nákupe nových okien a ťažko sa orientujete v tom, o znamenajú technické údaje a pojmy, ktorými sa oháňajú dodávatelia? Pripomeňme si tie najdôležitejšie parametre, na ktoré by ste pri výbere nemali zabudnúť.

Čítať ďalej...

Bez ktorých prvkov sa dnešné bývanie nezaobíde

dobre tesniace okna mBývať v rodinnom dome a byte je pre mnohých ľudí komfort, ktorí so sebou prináša pohodlie. Nie všetci si však takýto luxus dovoliť môžu.

Čítať ďalej...

Investície, ktoré sa postarajú o váš komfort

investicie pre komfort mPre radu ľudí spojenie ekológie, kvality a úspory nie je možné. Veľakrát prevláda názor, že čo je ekologické, je automaticky drahé.

Čítať ďalej...

Vyvraciame 4 mýty o tepelných čerpadlách

tepelne cerpadla mK tepelným čerpadlám sa viaže niekoľko mýtov a poloprávd. V dnešnom článku sa zameriame na štyri z nich a povieme ako to je v skutočnosti. Áno, bez vetra sa ani lístok nepohne…

Čítať ďalej...

Ekologické spanie je veľmi výhodné

zdravy spanokPrírodné spanie je tým najlepším spôsobom, ako si dopriať počas odpočinku nerušené chvíle. Telo sa dostáva do stavu, kedy nie je schopné reagovať, a preto sa musíme postarať o jeho vysoký komfort.

Čítať ďalej...

Zelené podnikanie môže vychovávať zákazníkov

zelene podnikanie mV mnohých domácnostiach sa ľudia snažia vyhľadávať úsporné riešenia, ktoré im zaistia zníženie vysokých nákladov na energie.

Čítať ďalej...

Hlasujte pro nejlepší dřevěné stavby a vyhrajte pobyt ve srubu!

titulka DSR17

 

Hlasování v anketě Dřevěná stavba roku 2017 je tady! Vyberte ty nejlepší dřevěné stavby v každé z 8 soutěžních kategorií a zapojte se tím do soutěže o pobyt ve srubu.

Čítať ďalej...

Chcete vykurovať efektívnejšie?

Cirkulaciab

Chlad sa snaží prenikať do bytov každým možným spôsobom. Udržať ho za stenami je možné rôznymi spôsobmi izolácie, ale dá sa vykúriť interiér, a ešte na tom aj ušetriť?

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby