Aj drevo si zaslúži druhú šancu na život! Hard Wood Art chce ukázať svetu nezameniteľné krásy prírody v inovatívnom prevedení a priniesť ich do domácností klientov v podobe prvotriednej kvality s nádychom inakosti, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší.

 

hard wood 8

 

Hľadáte výrobky z drevín šité na mieru, ktoré obohatia priestor a dodajú mu dávku pozitívnej energie? Stačí na chvíľu nahliadnuť do ich sveta plného drevín, ktorému častokrát venujú aj stovky hodín. Výsledok? To môžete posúdiť nižšie a presvedčiť sa na vlastné oči, že aj obyčajný kus dreva dokáže pri správnej starostlivosti vyniknúť ako nikdy predtým. Každý výrobok, ktorý Hard Wood Art vyrobí je originálny a nikde na svete rovnaký kus nenájdete. 

Precíznosť a dokonalosť sú v Hard Wood Art vždy prioritou

Práci s drevom sa venujú už dlhšie, ale portfólio začali rozširovať od roku 2017. Dnes sa môžu pýšiť pestrým portfóliom produktov v unikátnej spojitosti dreva a epoxidovej živice, ktoré vyrábajú v obci Bošany (okres Partizánske). Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo vedia najlepšie, nezabudnite preskúmať ich stránku, kde okrem značnej starostlivosti o drevo nechýba ani pestrý e-shop. Ak ste zvedavý, z čoho vznikajú skutočne luxusné kúsky nábytku, či rôzne iné interiérové a exteriérové doplnky z drevín, všetko prehľadne nájdete na stránke www.hwa.sk

Navrhnite si vlastný produkt z dreva, ktorý vydrží ďalšie generácie

 

hard wood 7

 

Drevo už dávno nie je len o rúbaní či vypaľovaní. Každý kúsok v sebe skrýva niekoľko unikátnych tajomstiev, teda aj každý výrobok od HWA je jedinečný, spracovaný profesionálnym náradím s maximálnou precíznosťou a zmyslom pre detaily.

Okrem ponúkaných produktov si vie každý navrhnúť svoj vlastný kúsok, či už v podobe stolíku, komody, zrkadla alebo iných produktov. Je to už len na vašej predstavivosti, ktorú v Hard Wood Art prevedú do najmenších detailov a vybrať si môžete hneď z niekoľkých možností:

Objavte výnimočnosť epoxidovej živice

 

hard wood titulka biela

 

Fantázii sa medze nekladú. Ak si chcete vyskúšať sami ako na to, stále si ich môžete vyrobiť po svojom. Stačí k tomu kreatívny nápad, vhodný materiál a epoxidová živica, s ktorou sa obyčajný kus dreviny stane umeleckým skvostom. Epoxidová živica od HWA je charakteristická pre veľmi dobrú odolnosť voči UV žiareniu, vysokej rozlievateľnosti a ľahko sa odvetráva. Okrem toho vynikajúco prilieha k rôznym podkladom a nesie so sebou nízku viskozitu, ako aj vysokú kryštálovú transparentnosť. Netreba zabúdať ani na pigmenty HWA, ktoré oživia epoxid na nepoznanie. Odtieň závisí aj od množstva pigmentu. Vybrať si môžete až z 39 druhov rôznych odtieňov, či už obľubujete hlbšie tóny, alebo si skôr potrpíte na tie svetlejšie. 

Pýchou ich portfólia je tento výnimočný 7 metrový rokovací stôl z bukového dreva

 

hard wood 6Prekonávať hranice nie je v HWA žiadnym problémom. Dôkazom tomu je tento výnimočný stôl v kombinácii bukového dreva a epoxidovej živice s modro-zeleným pigmentom. Jeho rozmery sú 7 000 × 1 400 mm a jedná sa o jeden z najväčších epoxidových stolov na svete. Pri jeho výrobe využili neuveriteľných 320 kg epoxidu a v tomto čase sa už nachádza vo svojom novom domove, kde zaň bez problémov dokáže zasadnúť až 22 ľudí. Podľa slov výrobcu, trvalo naozaj dlho, pokým sa z gigantického kusu bukového dreva stal výsledný produkt. Celý proces výroby zabral veľmi veľa hodín, na ktorých konci sa na všetkých zúčastnených stranách objavil úsmev. Myslíte, že zaslúžene?

Pri správnej forme, teplote, natieraní, brúsení, rezaní či frézovaní dokážu v dielni HWA vykúzliť aj nemožné. A kto vie, možno podobný stôl vyrobia v blízkej budúcnosti aj pre Vás. Dvere máte otvorené, stačí ich kontaktovať, prekonzultovať detaily a všetko ostatné nechajte na šikovných ľudí z HWA. Či túžite po veľkom stole alebo preferujete menšie rozmery, každý jeden kúsok dostane vždy maximálnu starostlivosť.

hard wood 9

 

V HWA sa snažia šíriť jedinečnosť všade okolo.Pre najnovšie projekty a najaktuálnejšie info sledujte:

Instagram (hwa_sk), Facebook (Hardwoodart alebo @HWASK) a TikTok (@hardwoodart). 

ZDIEĽAJTE NÁS