Materiály

Patentovaný systém s modifikáciou vzorov uloženia podlahy Gumideck, vnáša nový dych aj tým najfádnejšie vyzerajúcim terasám, balkónom či podlahám v reštauráciách. Stačí si len vybrať!

Ak idete stavať, nepanikárte. Dôležitá je správna organizácia a plánovanie. S tým vám pomôžeme a vy sa do stavby budete môcť pustiť s chuťou a s radosťou.

Okrem harmónie farieb a tvarov je mimoriadne dôležité, aby vnútorný priestor domu odzkradloval osobnosť jeho obyvateľov, hovorí interiérová dizajnérka Anita Darida-Sárközi.

HP4® je disperzný povlak založený na celkom novej technológii, ktorý je vďaka svojim vlastnostiam schopný odrážať teplo v interiéroch.

Spoločnosť Internorm pravidelne prináša na náš trh nové revolučné technológie súvisiace s komfortom bývania, konkrétne kvalitou okien, ich pevnosti, odolnosti i bezpečnosti.

Wienerberger predstavil revolučnú keramickú škridlu Tondach V11 s originálnym dizajnom špičkových návrhárov Studio F. A. Porsche.

Rozmýšľate, ako sa správať zodpovedne k našej planéte? Prinášame štyri argumenty prečo sú keramické stavebné materiály správnou voľbou.

Milujete svoj rodinný dom, napriek tomu, že už má svoj vek? Musíte investovať v zimnom období čoraz viac financií do kúrenia a v lete naopak uvažujete o inštalovaní klimatizácie?