Materiály

Korkové obklady sú aktuálnym dizajnovým trendom moderných a zdravých interiérov. Korok sa získava šetrným, ručným oddelením kôry duba korkového od kmeňa.

Drevené autíčka, domčeky, bábiky, odrážadlá, tvorivé spoločenské hry – áno aj takéto hračky môžu byť vyrábané v ekologickom a trvalo udržateľnom štýle.

Zuzana Stachelová dvanásť rokov pôsobila vo výrobni textilu. Prišla do kontaktu s mnohými druhmi látok a tkanín a srdcu blízky vzťah si vybudovala k ľanu, ktorý si ju získal vďaka jeho vlastnostiam.

Janka Troppová sa venuje tvorbe hračiek, edukačných pomôcok a výrobe detského nábytku. Spoločným menovateľom všetkých jej produktov je materiál, z ktorého sú vyrábané. 

Okná a dvere významne zdôrazňujú charakter domu či bytu. Spoločnosť Internorm ponúka aj v tomto roku pre svojich klientov množstvo noviniek.

Nábytok z masívu je jedinečným doplnkom interiéru. Vydrží veľa rokov, je trvácny a odolný voči poškodeniu. Nie je však drevo ako drevo. 

Spoločnosť ANEKO SK pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 23 rokov a patrí medzi najväčších výrobcov plastových a hliníkových okien a dverí.

EKOSTAV-ROVINKA realizuje výstavby bytových a občianskych stavieb na kľúč, inžinierskych, priemyselných a dopravných stavieb, ako aj výstavby komunikácií.