Materiály

Rozmýšľate, ako sa správať zodpovedne k našej planéte? Prinášame štyri argumenty prečo sú keramické stavebné materiály správnou voľbou.

Milujete svoj rodinný dom, napriek tomu, že už má svoj vek? Musíte investovať v zimnom období čoraz viac financií do kúrenia a v lete naopak uvažujete o inštalovaní klimatizácie?

Túžite po jedinečnej, ľahko udržiavateľnej podlahe bez špár, ktorá je originálna a jej dizajn je neopakovateľný? Zoznámte sa s mikrocementovými podlahami.

Drevo je stavebným materiálom využívaným už od dávnej minulosti a posledných niekoľko rokov sa jeho popularita stále zvyšuje. A právom. Okrem toho, že ide o materiál ekologický a trvalo udržateľný, má aj viacero ďalších benefitov.

Nástrahy spojené s výstavbou domu na nás číhajú všade. Medzi neodmysliteľne patrí aj strácanie sa vo víre stavebných možností. Preto je najlepšie nájsť si spoľahlivého partnera, ktorý vám dokáže odborne poradiť, pomôcť s výpočtom materiálu či odkonzultovať celé plánovanie a výstavbu.

Spoločnosť MK PUR je slovenská firma s mnohoročnými skúsenosťami a dlhodobou praxou v odbore. Zameriava sa na zatepľovanie domov, bytov, hál, skladov i ostatných stavieb a priestorov.

Staviate dom, robíte rekonštrukciu alebo sa chystáte na obklady v exteriéri vášho domu? Zoznámte sa s doskami Krupinit a ich úpravou Final.

Bývate v staršom dome a vaše náklady na vykurovanie sú čoraz vyššie? Teplotný komfort už takisto nie je taký ako kedysi?