Materiály

Okrem harmónie farieb a tvarov je mimoriadne dôležité, aby vnútorný priestor domu odzkradloval osobnosť jeho obyvateľov, hovorí interiérová dizajnérka Anita Darida-Sárközi.

HP4® je disperzný povlak založený na celkom novej technológii, ktorý je vďaka svojim vlastnostiam schopný odrážať teplo v interiéroch.

Spoločnosť Internorm pravidelne prináša na náš trh nové revolučné technológie súvisiace s komfortom bývania, konkrétne kvalitou okien, ich pevnosti, odolnosti i bezpečnosti.

Wienerberger predstavil revolučnú keramickú škridlu Tondach V11 s originálnym dizajnom špičkových návrhárov Studio F. A. Porsche.

Rozmýšľate, ako sa správať zodpovedne k našej planéte? Prinášame štyri argumenty prečo sú keramické stavebné materiály správnou voľbou.

Milujete svoj rodinný dom, napriek tomu, že už má svoj vek? Musíte investovať v zimnom období čoraz viac financií do kúrenia a v lete naopak uvažujete o inštalovaní klimatizácie?

Túžite po jedinečnej, ľahko udržiavateľnej podlahe bez špár, ktorá je originálna a jej dizajn je neopakovateľný? Zoznámte sa s mikrocementovými podlahami.

Drevo je stavebným materiálom využívaným už od dávnej minulosti a posledných niekoľko rokov sa jeho popularita stále zvyšuje. A právom. Okrem toho, že ide o materiál ekologický a trvalo udržateľný, má aj viacero ďalších benefitov.