Materiály

drevostavby uvod

Najstaršou drevenou stavbou na svete je japonská pagoda Hóryū-ji, ktorá bola postavená z cyprusového dreva. Tento dom má približne 1400 rokov, postavený bol v roku 607 a zrekonštruovaný po požiari v roku 670.

xella 1

Spoločnosť Xella, popredný európsky výrobca stavebných materiálov - udržateľných, efektívnych a cenovo dostupných riešení hrubej stavby, publikovala svoju správu o udržateľnosti za rok 2022. V správe oznámila, že svoje ciele na zníženie emisií CO2 do roku 2030 predložila na overenie iniciatíve Science Based Targets.

drevo nabytok

Drevený nábytok si väčšina z nás spája s prírodným interiérom, klasickým dekorom a pevnosťou. Okrem týchto estetických, praktických a funkčných vlastností má však drevený nábytok aj veľmi priaznivé vlastnosti podporujúce zdravie

internorm jeseň 1

Všetky tri produkty spája dokonale zladený dizajn v kombinácii s inovatívnou technológiou.

sklo rokskla 2022

Okná, riady, biologické implantáty, optika ďalekohľadu, stavby, ale aj roboti vo vesmíre, na každom úseku nášho fungovania a života nás obklopuje sklo.

durisol 1

Chcete stavať rodinný dom? V tejto dobe budete čeliť viacerým komplikáciám, ako sú vyťažené realizačné firmy a málo pracovnej sily.

leier durisol 1

Durisol je stavebný materiál ako stvorený pre túto dobu. S Durisolom si postavíte nízkoenergetický dom s mnohými výhodami.

Podlahy KPP announcing fritz uvod

Zoznámte sa s trvalo elastickými a vysoko odolnými krytinami od popredného nemeckého výrobcu WINEO.