Konštrukčné systémy

heluz max uvod

Stavebníci, ktorí sa pustia do stavby s tehlovými výrobkami HELUZ, získajú prístup k pestrej ponuke výhod. O tom je nový program HELUZ na MAX, ktorý od 1. septembra 2023 spúšťa spoločnosť HELUZ. Program zahŕňa výrobky a služby, ktoré zákazníci využijú pri stavbe alebo zariaďovaní domu.

vistaco 7

Ploché strechy sú dnes výrazným prvkom architektúry. Rovná strecha však nie je len dizajnérskym kúskom. Dokáže byť bezpečná, funkčná a navyše ekologická a estetická.

setrne byvanie

Ekologické postupy pri výstavbe akejkoľvek budovy v sebe skrývajú jednu kľúčovú výhodu. Nielenže sú zo svojej podstaty šetrnejšie k životnému prostrediu, zároveň prinášajú aj vyššiu efektivitu vynaložených prostriedkov, a na konci dňa aj ich úsporu.

leier komin 3 uvod

Bezpečnosť komínov je základnou vlastnosťou, ktorú treba zohľadniť pri stavbe domu. Nie však jedinou. Obzvlášť v tejto dobe.

kompresor uvod

Kompresory patria všeobecne k základnému vybaveniu pre dielňu. Nachádzajú uplatnenie ako v bežnom domácom prostredí, tak aj v profesionálnom priemyselnom.

xella tvarnice

Ytong vyvinul v roku 1924 J.A. Eriksson, švédsky architekt, ktorý hľadal materiál na stavbu s dobrými vlastnosťami dreva (izolácia, pevnosť a spracovateľnosť) bez jeho nevýhod (horľavosť a pominuteľnosť).

nemi trade 5

Nie je nič prirodzenejšie ako drevený dekor, ktorý dokonale doladí okolitý priestor vášho domu.

Internorm 1

Dvere s nezvyčajným dizajnom sú veľmi obľúbené a trendy. Každé Internorm vchodové dvere sú unikát, pretože sú vyrábané presne na mieru a podľa požiadaviek zákazníka.