Konštrukčné systémy

Ploché strechy sú dnes výrazným prvkom architektúry. Rovná strecha však nie je len dizajnérskym kúskom. Dokáže byť bezpečná, funkčná a navyše ekologická a estetická.

Ekologické postupy pri výstavbe akejkoľvek budovy v sebe skrývajú jednu kľúčovú výhodu. Nielenže sú zo svojej podstaty šetrnejšie k životnému prostrediu, zároveň prinášajú aj vyššiu efektivitu vynaložených prostriedkov, a na konci dňa aj ich úsporu.

Bezpečnosť komínov je základnou vlastnosťou, ktorú treba zohľadniť pri stavbe domu. Nie však jedinou. Obzvlášť v tejto dobe.

Kompresory patria všeobecne k základnému vybaveniu pre dielňu. Nachádzajú uplatnenie ako v bežnom domácom prostredí, tak aj v profesionálnom priemyselnom.

Ytong vyvinul v roku 1924 J.A. Eriksson, švédsky architekt, ktorý hľadal materiál na stavbu s dobrými vlastnosťami dreva (izolácia, pevnosť a spracovateľnosť) bez jeho nevýhod (horľavosť a pominuteľnosť).

Nie je nič prirodzenejšie ako drevený dekor, ktorý dokonale doladí okolitý priestor vášho domu.

Dvere s nezvyčajným dizajnom sú veľmi obľúbené a trendy. Každé Internorm vchodové dvere sú unikát, pretože sú vyrábané presne na mieru a podľa požiadaviek zákazníka.

Je všeobecne známym faktom, že práve stavebný priemysel patrí medzi hlavné odvetvia, ktoré prispievajú k zhoršujúcemu sa stavu životného prostredia.