Publikácia Nízkoenergetické EKObývanie/bydlení vyšla v máji 2013 v edičnom rade Energeticky efektívna výstavba. Vydavateľstvo Media/ST sa zaoberá energeticky efektívnymi formami výstavby už od roku 2003. Je prvým slovenským vydavateľstvom, ktoré sa tejto problematike začalo venovať komplexne.

Nízkoenergetické EKO bývanie/bydlení určené na roky 2013 a 2014 voľne nadväzuje na čitateľsky úspešné publikácie Komfortné bývanie bez kúrenia (2004), Nízkoenergetické bývanie (2005) a Nízkoenergetické EKO bývanie (2006 až 2012) a opäť rozoberá jednotlivé aspekty stavby a technologického vybavenia nízkoenergetických a energeticky pasívnych domov. Publikácie sú plnofarebné a majú rozsah od 128 do192 strán. Redakčný tím pri ich tvorbe úzko spolupracuje so špičkovými odborníkmi zo Slovenska a Českej republiky. Inšpiratívne príklady a realizácie nízkoenergetických a energeticky pasívnych domov čerpá od architektov z celého sveta. Nové dvojjazyčné vydanie je určené aj na český trh.


Cieľové skupiny:

  • súčasní aj potenciálni stavebníci
  • majitelia novostavieb i starších rodinných domov
  • architekti, stavebné firmy, dodávatelia technológií
  • ľudia so záujmom o zelenú architektúru a energeticky úspornú výstavbu
  • študenti, laická verejnosť

*Distribúcia:* je zabezpečená štandardne prostredníctvom siete Media Print Kapa, a. s., Slovenská pošta, a. s., Interpress, čerpacie stanice PHM a súkromní predajcovia. Objednávky na predplatné prijíma každá pošta a doručovateľ Slovenskej pošty. Objednávky do zahraničia vybavuje Slovenská pošta, a. s., Stredisko predplatného tlače, Uzbecká 4, P. O. BOX 164, 820 14 Bratislava 214, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Distribúciu v Českej republike zabezpečuje Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r. o. a Česká pošta.. Publikácia býva prezentovaná a dobre sa predáva aj na výstavách (Coneco, Nábytok a bývanie, Tendence Praha, MODDOM,...), na ktorých sa prezentuje aj samotné vydavateľstvo MEDIA/ST.

Vydavateľstvo MEDIA/ST zasiela publikáciu direct mailom klientom z firemnej sféry, vrátane rezidenčných komplexov a developerských spoločností, podľa vlastnej databázy a ponúka aj možnosť zakúpiť si produkty vydavateľstva prostredníctvom e-shopu eshop.mediast.sk


Technické údaje:

Formát: atypický, 165 × 235 mm
Periodicita: ročná
Farebnosť: plná farba
Počet strán: min. 144

ZDIEĽAJTE NÁS