toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Solárne systémy

Solárne elektrárne s najlepšou návratnosťou

it solar 2 uvodPrudký rozmach a pokles ceny solárnych elektrárni spôsobil prebiehajúcu revolúciu v spôsobe výroby elektrickej energie.

Čítať ďalej...

GRUNPOWERTECH – think green, go green

grunpower 2 uvodZ malého rodinného podniku, ktorý vznikol na južnom Slovensku s cieľom zelenej úspory sa po zopár rokoch stala vyhľadávaná a uznávaná firma.

Čítať ďalej...

ENERbank systém modernej domácnosti

Universidad Politecnica de Madrid house back view Solar Decathlon 2007Pozitívna architektúra, dizajn a technológie ukazujú nové možnosti a trendy v stavebníctve. Projekt investorov na Považí chce v referenčných objektoch preukázať energetickú nezávislosť.

Čítať ďalej...

Šetriť energiami? Áno, na správnom mieste a s rozumom!

slnečne kolektory thermosolar strecha zapad slnka krytina ekobyvanie

Áno, je to tak; šetriť treba. THERMO/SOLAR hľadá riešenia na správnom mieste a realisticky, nie za každú cenu. Je pritom iba veľmi málo takých, ktorí sú ochotní skutočne sa uskromniť. 

Čítať ďalej...

Možno raz budú dotácie...

dotacia mNa Slovensku sa už viac ako desaťročie hovorí o dotáciách na slnečné termické kolektory pre konečných spotrebiteľov.

Čítať ďalej...

Nenechajte sa okrádať

nenechajte sa okradat mSolárny systém nie je z kategórie krátkodobých investícií. Má spoľahlivo slúžiť svojmu účelu a prinášať užívateľovi osoh aspoň po dobu dvoch generácií.

Čítať ďalej...

Solárne mestá v európe

solarne mesta mMestá predstavujú človekom vytvorený ekosystém, ktorý aby fungoval, musí byť ako každý prirodzený ekosystém saturovaný energiou.

Čítať ďalej...

Slnečné kolektory a vykurovanie objektov

slnecne kolektory mPodľa údajov organizácie ESTTP (Európska solárna termická technologická platforma) sa v podmienkach EÚ polovica všetkej energie spotrebuje na vykurovanie a chladenie objektov.

Čítať ďalej...

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby