Z malého rodinného podniku, ktorý vznikol na južnom Slovensku s cieľom zelenej úspory sa po zopár rokoch stala vyhľadávaná a uznávaná firma. Firma Grunpowertech sa vo svojich počiatkoch zaoberala iba montážou, servisom a dodávkou slnečných kolektorových systémov, postupne sa pridali fotovoltické systémy, tepelné čerpadlá a rekuperačné jednotky.

 

grunpower 2

 

Okrem samotnej montáže a následného servisu firma ponúka bezplatné poradenstvo v oblasti využívania zelenej energie a taktiež ponúka svojim klientom možnosť vybavenia stavebných povolení a dotácii na jednotlivé produkty. Prostredníctvom systémov, montovaných firmou Grunpowertech je možné pracovať s novými princípmi využitia prírodných zdrojov ekologickým a taktiež ekonomicky výhodným spôsobom. Poslaním firmy bolo od začiatku prispievať k ekologickému progresu slovenských domácností v oblasti obnoviteľných zdrojov energie.

 

Pôsobenie a skúsenosti

 

Ako oficiálny montér a distribútor viacerých domácich a zahraničných značiek na slovenskom trhu pôsobí firma už od roku 2008 a za ten čas získala certifikáty, osvedčenia a bohaté praktické montážne skúsenosti v danom odbore. Firma je fundovaná poradiť a vypracovať najlepšie a najefektívnejšie ponuky pre každú domácnosť. Za celé obdobie sa podarilo predať a namontovať obrovské množstvo systémov pre zelené domácnosti kategórie A0 zahŕňajúce niekoľko stoviek produktov. O kvalite produktov a profesionalite služieb svedčí množstvo spokojných zákazníkov, ktorým firma vždy ponúkla riešenia šité na mieru.

 

grunpower 1

 

4 dôvody prečo si vybrať práve Grupowertech?


- profesionálny prístup
- orientácia na zákazníka
- komplexné služby v oblasti
- odborná spôsobilosť

 

Pracovníci firmy Grunpowertech pracujú na realizácii vždy s osobitým prístupom ku každej jednej inštalácii. Za základ je považovaný správny návrh systému s maximálnym využitím vyrobenej energie, výber vhodných komponentov, profesionálna montáž s inštruktážou používania. Samozrejmosťou je úsporná cena, presnosť a čistota montáže.

 

Viac informácií: www.grun-power.sk

ZDIEĽAJTE NÁS