Spoločnosť THORMA dáva dôraz na dizajn, bezpečnosť a vysokú účinnosť horenia. Aby krb nebol len dekoratívnym doplnkom, ale aj citeľne znížil náklady na bývanie, mala by byť účinnosť čo najvyššia.

 

krby thorma teplo salanie pec zdravie interier 3

 

Takýmito modelmi sú krby THORMA, ktoré dosahujú účinnosť až 84 % a tak zabezpečia nízku spotrebu dreva a nízke emisie. S týmto výsledkom sa však nechceme uspokojiť a preto neustále pracujeme na vývoji nových ohnísk, aby sme mohli účinnosť ešte viac zvýšiť a vyťažiť tak z krbu čo najviac tepla. Výkon krbových kachlí sa začína pri 2,5 kW a stúpa až po 17 kW – môžete si vybrať tie, ktoré vám vyhovujú.

 

krby thorma teplo salanie pec zdravie interier 2

 

Ohniská s možnosťou napojenia na externý prívodu vzduchu zvyšujú komfort a čistotu ovzdušia v domácnosti. Pre väčšinu domácností je dnes vhodné pri výbere krbu alebo krbových kachlí zvoliť možnosť akumulácie tepla. Akumulačné prvky uvoľňujú teplo vzniknuté pri horení postupne, čím sa predĺži čas sálania tepla.

 

krby thorma teplo salanie pec zdravie interier 1

 

Kvalitné spracovanie prinesie bezstarostné používanie a ľahkú údržbu. Krbové kachle svojím tvarom prispejú k celkovému dojmu z priestoru, a preto neustále sledujeme trendy a vývoj na nábytkárskom trhu. Máme širokú škálu krbov – od jednoduchých farbených alebo smaltovaných kachlí cez krby bez obkladu, s keramickým obkladom alebo z prírodného kameňa až po vysoko hodnotné dizajnové exkluzívne krby, ktoré vytvoria pocit tepla a príjemnú atmosféru domova.

Viac informácií: www.thorma.sk

ZDIEĽAJTE NÁS