Čo všetko očakávame od bývania? Väčší priestor? Dostupnosť služieb a blízkosť prírody? Moderné bývanie ale dnes nie je iba o krásnom byte. Pre pohodlný dynamický život potrebujete byť súčasťou dynamiky. Bytový komplex Corvus Malacky – všetko tak, ako si predstavujete.

 

nova tulipa 10

 

Mesto a príroda na dosah

Kúpu bytu sprevádzajú rôzne otázky a obavy. Stihnem sa dostať pohodlne do práce? Čo ak si zamestnanie neskôr nájdem inde? A čo škola, lekári, obchody, služby? Do Bratislavy je to z Corvus Malacky len pol hodinka autom. Perfektné napojenie na diaľnicu je obrovský bonus Malaciek. „Areál sme situovali na perfektné miesto. Tiché prostredie, kde sa deti môžu bezpečne hrať. Romantiku miestu dodávajú výhľady do širokého okolia,“ uviedla Miroslava Hrablíková z ATOPS Development. Developer celú stavbu realizuje.

 

nova tulipa 9

 

Komfortné bývanie - SMART byty s osobným asistentom

Corvus Malacky to je SMART bývanie v ktorom si sami regulujete náklady na bývanie. Byty sme koncipovali ako nízkonákladové. Staviame z ekologických materiálov a technológiami, ktoré výrazne šetria náklady. Na vykúrenie spotrebujete menej tepla. V zime si pustíte do izieb viac slnka správnym nastavením žalúzií. O šetrenie v domácnosti sa stará SMART systém. Vykurovanie, klimatizovanie – všetko sa deje automaticky. Podobne funguje tienenie žalúziami. Smart systémom ovládate osvetlenie v izbách. Súčasťou SMART výbavy je domáci asistent, ktorý sa stará o vašu bezpečnosť.

 

nova tulipa 8

 

Štandardná výbava bytu je v cene

Pre lepšie zabývanie sme vybavili kúpeľňu sanitou a pripravili dlažbu a keramické obklady. „Nerobili sme žiadne kompromisy, výsledkom je čistý, nadčasový dizajn,“ doplnila Miroslava Hrablíková. K modernej výbave patrí závesné WC a chrómové batérie. K bytom patria parkovacie plochy ktoré sú zo zatrávňovacích tvárnic, ktoré pri daždi odvádzajú vodu. Vybrané miesta budú s nabíjačkou pre elektromobily.

 

nova tulipa 11

 

Využite príležitosť pre nové bývanie

Bytový komplex Corvus Malacky ponúkne 99 komplexne nadštandardne zariadených bytov. Využite priaznivé uvádzacie ceny bytov už dnes.

Viac informácií: www.novatulipa.sk

ZDIEĽAJTE NÁS