Spoločnosť ARBOREA eng.®, s.r.o. je rodinnou spoločnosťou, ktorá je dlhodobo vyprofilovaná v segmente drevostavieb, a to od vypracovania štúdie až po odovzdanie objektov "na kľúč", s realizáciou takmer výhradne v rámci interných kapacít spoločnosti, s prednostným zameraním sa na zrubové stavby a ostatnú doplnkovú výrobu výhradne z masívu.

 

arborea 2

 

Dôraz sa prikladá tvorivosti a výlučne nesériovej remeselnej výrobe na všetkých úrovniach a na individuálnom prístupe k vypracovaniu, s aplikáciou tradičných a súčasných technologických postupov, s neprehliadnuteľným akcentom na vysoký konštrukčný, výrazový a výtvarno-kompozičný štandard spracovania a vysokú ekologickú hodnotu objektov. Pri výrobe aplikuje prírodné materiály ako nevyhnutnú organickú súčasť stavieb (ovčia vlna, konope, drevovláknité dosky, ľan, bavlna, juta, hlinené výrobky, prírodné oleje), neopomínajúc ani ostatné náležitosti stavieb (keramické a vegetačné a iné krytiny, kachliarstvo, ekologické spôsoby vykurovania, etc).

 

arborea 1

 

S úctou a s rešpektom k drevu a k fortieľu remesla starých majstrov

 

Všeobecné spektrum produktového portfólia s vývojom, návrhom, výrobou a zhotovením v širokej palete ponuky:

 

 zrubové stavby z masívu v širokej konštrukčnej a výrazovej variabilite a ostatné stavby na báze dreva s možnosťou až do finálneho odovzdania (celoročne obývateľné domy, rekreačné objekty, penzióny, hotely a iné)

 altánky, sauny, terasy, prístrešky, ploty
 kompletné zariaďovanie interiérov a interiérová tvorba
 stolárske stavebné výrobky z masívu (okná, vchodové a interiérové dvere, schodiskové zostavy)
 osobitné stolárske výrobky z masívu - nábytkové zostavy
 drevené interiérové a exteriérové obklady, podlahová palubovka
 sadové a záhradné návrhy a realizácie

 

Viac informácií: www.arborea.sk

 

 

ZDIEĽAJTE NÁS