Patentovaný systém s modifikáciou vzorov uloženia podlahy Gumideck, vnáša nový dych aj tým najfádnejšie vyzerajúcim terasám, balkónom či podlahám v reštauráciách. Stačí si len vybrať! Jednoduchý systém, ktorý zvládne zmontovať úplne každý prináša prirodzený, no zároveň vznešene vyzerajúci vzhľad, ktorý dokáže vytvoriť iba drevo. Gumideck premení aj vašu podlahu na hravé miesto pre domáci oddych.

 

gumideck podlaha 3 uvod mensi

 

Exteriérová podlaha, ktorá je nielen funkčná, ale aj dizajnová a zároveň šetrná voči životnému prostrediu? Presne takou je podlaha Gumideck. Objavný a hravý systém GUMI pripomínajúci skladačku je jednoduchým, no zároveň bezkonkurenčným produktom na trhu. V takejto podobe na trhu obdobný produkt nenájdete.

Prečo je systém GUMI najlepším riešením pre vašu terasu?

Kvalita je jednou z hlavných hodnôt, na ktoré sa zameriava Gumideck. Dosky sú z kvalitného termo jaseňového dreva, ktoré je nie len vábivé na pohľad, ale zabezpečí aj dlhú životnosť vašej podlahy. Je to vysoko kvalitné drevo, ktoré vzniká sušením pri 200°C. Ekologický rozmer podlahy dopĺňa aj estetický rozmer. Podlaha pevne drží aj vďaka gumeným konektorom, ktoré si dala spoločnosť dokonca patentovať. Iný podobný produkt na trhu nenájdete.

 

gumideck podlaha 4 gumideck podlaha 1

 

Navyše je dizajnová podlaha Gumideck aj praktickým a ekonomickým riešením pri renovácii podlahy. Nemusíte vôbec nič píliť ani vŕtať, podlahu dostanete už hotovú, stačí si ju len namontovať. To vám ušetrí veľa času, energie a dokonca aj peňazí! Podlaha Gumideck je totiž lacnejším riešením ako bežná podlaha na terčoch. Kompletná doska od Gumidecku so všetkými komponentmi je pre vás výhodnejším riešením, ako cena obyčajnej dosky. Taktiež nezabúdajte na to, že pri bežnej podlahe vás čaká ešte kupovanie ďalších metrov štvorcových navyše kvôli rezaniu. Nemôžete zabudnúť k cene prirátať ani olej, skrutky, rošty a v neposlednom rade peniaze za prácu. Poďme si to teda uľahčiť s ideálnym riešením, akým je podlaha GUMI.

 

gumideck podlaha 2

 

Drevená podlaha na balkón či terasu s vlastným vzorom

Ak vás nebaví čakať na cenové ponuky, využite šikovnú kalkulačku, ktorú nájdete na webe Gumideck. Predstavu o cene získate vypočítanú ihneď po zadaní rozmerov vašej terasy a vzoru uloženia, ktorý si sami zvolíte. Keďže nič netreba píliť ani vŕtať, nevzniká ani zbytočný odpad - šetríte tým, že si podlahu dokážete zložiť sami a nemusíte platiť za metre štvorcové do zásoby. Podlahu dostanete uloženú podľa 7 rôznych dĺžok, prakticky v krabiciach. V balení podlahy od Gumidecku nájdete dosky, ktoré sú naimpregnované a naolejované s použitím UV filtrov. Dosky Gumideck sú naviac testované v extrémnych podmienkach, aby vydržali v akomkoľvek počasí. Súčasťou balenia sú aj gumené konektory, ktoré sú dokonca chránené patentovaným právom. Je to jedinečný produkt, ktorý inde nenájdete. Oproti bežným konektorom z plastu vydržia desiatky rokov. Tie sa po mraze rozpadnú na prach.

 

gumideck podlaha 5

 

Veľmi hravé a atraktívne je, že si môžete vybrať z rôznych vzorov uloženia, vybrať si štýl aký sa vám páči najviac. Je to vzor tehlový, ladder pripomínajúci rebrík či štvorcový? Všetky vzory a ich prevedenia sú dostupné v kalkulačke na webe. Môžete si taktiež vybrať medzi horizontálnymi a vertikálnymi vzormi.

Ani vy ste neodolali a už ste si vypočítali tú vašu vysnívanú drevenú podlahu na terasu, či balkón Gumideck? Je to jednoduché a aj vy sa ňou budete môcť pýšiť a užívať si na nej jedinečné chvíle, tak ako ďalšie tisícky spokojných zákazníkov Gumideck.

 

 

Viac informácií: www.gumideck.sk

ZDIEĽAJTE NÁS