toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Nízkoenergetické murované domy na kľúč

 

Kvalitný, nízkoenergetický alebo pasívny dom je trendom súčasného bývania. Mesačne vám ušetrí desiatky eur na spotrebe energií, je funkčný, moderný a navyše priateľský k životnému prostrediu. Firma, ktorá má tradíciu a ročne postaví približne 15 takýchto domov môže vyriešiť aj vaše bývanie.

 

murovany dom 1 nina

 

Spoločnosť Murovany-dom.sk vám pripraví projekt a plán výstavby domu podľa vašich predstáv. V časovom rozpätí 5 - 9 mesiacov podľa náročnosti výstavby je dom na kľúč hotový. Vopred stanovený finančný rozpočet stavby sa nenavyšuje, jeho výška je fixne stanovená v zmluve.

 

murovany dom 2 evelina

 

Murované domy sa projektujú a stavajú z moderných brúsených a presných pálených tehál overených dlhoročnou kvalitou a z vápenno - pieskovej tehly, čo je ideálny materiál na výstavbu pasívnych a nízkoenergetických domov. Vápenno - pieskové tehly sú ťažké, extrémne únosné a majú veľmi dlhú akumulačnú dobu (dlho vydržia vykúrené alebo opačne). Sú cenovo dostupné a ekologické. Tieto steny je možné izolovať hrubou izoláciou bez toho, aby konečná konštrukcia bola píliš hrubá. Už pri hrubej stavbe je možné pripraviť drážky pre elektrické rozvody v kolmých dutinách tehál. Pri tejto stavebnej metóde firma dokáže riešiť aj pasívne chladenie a kúrenie s priamym zabudovaním v stenách alebo strope.

 

murovany dom 4

 

Všetky typy domov sú postavené z certifikovaných materiálov. Bonusom je vybavenie stavebných povolení, kompletné zhotovenie stavby zavŕšené kolaudáciou. Nízkoenergetické murované domy predstavujú zdravé bývanie vhodné pre každého, obzvlášť pre ľudí trpiacich na alergie a ochorenia dýchacích ciest, deti i starších ľudí. Dom má dlhú životnosť a za mesačnú prevádzku zaplatíte menej ako za priemernú večeru v reštaurácií. Na výber máte z ponuky katalógových domov, avšak spoločnosť vám dokáže pripraviť aj individuálny projekt domu na kľúč.

 

Viac informácií: www.murovany-dom.sk

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby