Vytvorte si naozajstné teplo domova! Nepotrebujete kúriť po celý deň, vytvorte si tepelnú pohodu v domácnosti, presne podľa vašich potrieb a získajte zdravé vnútorné prostredie.

 

wolf 1

 

V interiéri strávite viac ako 90 % svojho života, v domácnosti je to spravidla minimálne 7 - 12 hodín denne. Preto by ste si mali vybrať vykurovanie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Ak rozmýšľate len nad vykurovaním domácnosti, postačí vám plynový kondenzačný kotol. Ak však uvažujete aj nad chladením interiéru, vtedy je tepelné čerpadlo jednoznačnou voľbou - je veľmi šetrné k životnému prostrediu, má výrazne nízke emisie skleníkových plynov a ďalších škodlivín, je efektívne a výkonné a navyše veľmi úsporné.

Aké tepelné čerpadlo zvoliť?

Ak staviate nízkoenergetický rodinný dom, vhodné je tepelné čerpadlo s nižším výkonom. Ľahko ho pripojíte do štandardnej 230 V siete. Ak plánujete väčší dom, ideálne bude čerpadlo s vyšším výkonom. Pre chladenie sú vhodné tepelné čerpadlá zem/voda alebo vzduch/voda. Pri variante zem/voda je potrebný vrt. Obľúbeným riešením sa stávajú tepelné čerpadlá vzduch/voda, pretože sú veľmi jednoduché na inštaláciu a ich parametre COP sa neustále zvyšujú.

 

wolf 2

 

Tepelné čerpadlá WOLF

Spoločnosť WOLF dodáva dva typy tepelných čerpadiel vzduch/voda – splitové a monoblokové. Slúžia na vykurovanie aj chladenie, sú vysoko efektívne, extrémne tiché a majú jednoduchú inštaláciu aj údržbu. Splitové tepelné čerpadlo BWL-1S(B) je dostupné v piatich výkonoch: 5, 7, 10, 14 a 16 kW, čím sa rozširujú možnosti flexibilnejšieho prispôsobenia sa potrebám rôznych projektov a stavieb. Monoblokové tepelné čerpadlo CHA, ktoré je špičkou na trhu, získate s výkonom 7 alebo 10 kW a inovatívnym prírodným chladivom R290, ktoré je veľmi šetrné k životnému prostrediu, má minimálny vplyv na skleníkový efekt a neznižuje množstvo ozónu. Tepelné čerpadlá WOLF nastavujete priamo zo svojho mobilu či počítača. Kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

 

wolf 3

 

Riešenie na mieru

Každý priestor má svoj jedinečný štýl. Radi vám navrhneme optimálne riešenie na mieru práve pre ten váš! Viac o našich tepelných čerpadlách si môžete prečítať na web stránke slovensko.wolf.eu. WOLF. Nastavený na mňa.

Viac informácií: slovensko.wolf.eu

ZDIEĽAJTE NÁS