Ani vás už nebaví preplácať za elektrinu či plyn? Radi by ste ušetrili nejaké eurá alebo ich minuli zmysluplnejšie? Môžete to zmeniť ešte dnes. Predstavíme vám skvelý spôsob, ako kúriť efektívne, s atmosférou a lacno.

 

umko peletove pece 4

 

Predstavte si, že…

Predstavte si, že po náročnom dni sa doma pohodlne usadíte vo vašom obľúbenom kresle a s pohárom dobrého vína alebo šálky čaju si vychutnáte pohľad na oheň v horiacom krbe. Hovorí sa tomu dokonalý relax, čo Vám potvrdí každá domácnosť s krbom. Má to však jeden veľký háčik. Predtým, ako si budete chcieť túto situáciu naplno vychutnať, budete musieť v krbe správne založiť oheň. To sa Vám však podarí len za pomoci správne uskladneného a suchého dreva, ktoré so sebou prináša aj vysokú prašnosť. Našťastie, dnes už existuje spôsob, vďaka ktorému si môžete užiť atmosféru krbu bez zdĺhavého zakladania ohňa, štiepania či uskladňovania dreva.

 

umko peletove pece 2

 

Zoznámte sa so slovenskou firmou UMKO

Slovenská firma UMKO, ktorá má za sebou viac ako 20 rokov skúseností a viac ako 1000 spokojných zákazníkov na trh priniesla riešenie, vďaka ktorému vaše kúrenie už nikdy nebude také, ako predtým. Unikátnosť ich prínosu sa ukrýva v inteligentných peletových peciach RIKA, ktoré sú jednotkou na európskom trhu, vyrobené v Rakúsku. Tieto jedinečné interiérové pece RIKA predstavujú novodobé krbové kachle, ktoré sa už dajú programovať, ovládať cez internet a novinkou je aj ovládanie hlasom. Správnu teplotu si tak môžete nastaviť na diaľku, pokojne z práce, vďaka čomu môžete doma neustále udržiavať vami požadovanú teplotu.

V čom sú inteligentné peletové pece výnimočné?

Okrem toho, že ich môžete ovládať aj na diaľku pomocou vášho smart zariadenia, očarí vás ich dizajn. Sú vyrobené z vysoko-kvalitných a vysoko-akumulačných materiálov, sú absolútne tiché, nenáročné a vysoko-šetrné k vašej peňaženke. Výkon takýchto pecí sa pohybuje v rozmedzí od 2,5 do 10 Kw. Veľkosť zásobníka od 21 do 50 kg, vďaka čomu dokážu pracovať až 7 dní bez dosypania peliet.

 

umko peletove pece 3 umko peletove pece 1

 

A to nie je všetko! Inteligentné peletové pece RIKA od spoločnosti UMKO majú:

  • najvyššiu kvalitu, špičkovú technológiu a vynikajúci dizajn. RIKA pece sú skutočne ekonomické a majú dlhú životnosť. Interiérové pece RIKA (krbové pece alebo kachle) sú jednoduché zariadenia, nenáročné na údržbu, s vysokou účinnosťou. Pece RIKA majú v štandardnom vyhotovení množstvo technológií a funkcií, ktoré vám uľahčia život.
  • v prípade nízkoenergetického domu (80 -120m2) sa Vaša spotreba peliet môže pohybovať od 500 do 900 kg (náklady cca 180-330 € na jednu vykurovaciu sezónu), pričom pec RIKA tvoria hlavný zdroj tepla.
  • V ponuke sa nachádza aj kombinovaná pec, ktorá funguje aj na pelety aj na drevo, vďaka čomu sa dá použiť aj pri výpadku elektrickej energie. Navyše má zabudované dva ventilátory na rozvod teplého vzduchu.

Chceli by ste vedieť o tejto technológii viac?

Ak ste sa dočítali až sem, máme pre vás malé prekvapenie. Pokiaľ vás zaujímajú podrobnejšie informácie o peletových inteligentných peciach RIKA, môžete kontaktovať slovenskú firmu UMKO na telefónnom čísle: 0907 227 673 alebo prostredníctvom e-mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. či webovej stránky www.umko.sk

Malé prekvapenie na záver. V prípade, že sa rozhodnete pre kúpu akejkoľvek peletovej inteligentnej pece, stačí spomenúť, že ste sa o nej dozvedeli v tomto článku a automaticky získavate dovoz a montáž ZADARMO + darček.

Viac informácií: www.umko.sk

 

ZDIEĽAJTE NÁS