Život prevažne v interiéri nie je jednoduchý, preto je nevyhnutné vytvoriť si doma optimálne vnútorné prostredie, ktoré priamo ovplyvňuje kvalitu nášho života. Rozmýšľate, ako si zlepšiť náladu, znížiť únavu alebo zvýšiť koncentráciu a kondíciu?

 

wolf 1

 

Dostatok čerstvého vzduchu dokáže s nami urobiť zázraky. Prináša nám potrebné množstvo kyslíka, cítime sa sviežo a plní energie. Optimálne vnútorné prostredie dosiahneme súhrou viacerých faktorov, ktoré by mali byť v dokonalej rovnováhe – pravidelná výmena vzduchu, vlhkosť vzduchu a optimálna teplota v interiéri.

Prečo vymeniť vetranie otváraním okien za riadené vetranie?

Vetranie prostredníctvom otvorených okien spôsobuje veľký únik tepla, vyššiu hlučnosť a prašnosť vnútorných priestorov. Priebežná výmena vzduchu s vetracími systémami s rekuperáciou tepla odstráni tento diskomfort a ušetrí nám až 20% nákladov na energie! S riadeným vetraním, ktoré dokáže znížiť vlhkosť v interiéri, zamedzíme vzniku plesní, odstránime zápachy, filtrujeme prach, peľové častice, baktérie a vírusy.

Vetracie systémy WOLF

Vetracie jednotky WOLF majú vysokú mieru rekuperácie tepla (až 93 %), výkon od 50 do 400 m3/h a možnosť napojenia snímačov vlhkosti vzduchu a CO2, čím zabezpečujú dokonalú kontinuálnu výmenu vzduchu v akomkoľvek priestore a prispievajú tak k zlepšeniu celkovej koncentrácie a fyzickej aj psychickej kondície.

 

wolf 2

 

Kombinácia s vykurovacími systémami WOLF

Do bytov a menších rodinných domov je vhodná kombinácia plynového kondenzačného kotla s riadeným vetraním. Pre nízkoenergetické rodinné domy a domy podľa normy A0je ideálna kombinácia riadeného vetrania s tepelným čerpadlom. Zvoľte si reverzibilné tepelné čerpadlo, ktoré je šetrné k životnému prostrediu a dokáže efektívne vykurovať aj schladiť celý interiér.

Všetky produkty WOLF ovládate a monitorujete iba jedným modulom, a to aj na diaľku prostredníctvom smartfónu či tabletu, nech už ste kdekoľvek.

WOLF je expert na vnútorné prostredie!

Viac informácií: www.slovensko.wolf.eu

ZDIEĽAJTE NÁS