Zoznámte sa s trvalo elastickými a vysoko odolnými krytinami od popredného nemeckého výrobcu WINEO.

 

Podlahy KPP announcing fritz

 

Skutočne žiadna chémia

PURLINE 1200 je kolekcia 100% bio krytín, na výrobu ktorých sa používajú výhradne prírodné látky. Sú nimi ricínový alebo ľanový olej a sadra, teda suroviny pochádzajúce z obnoviteľných zdrojov. Nie sú tu použité žiadne umelé prísady, žiadne zmäkčovadlá alebo chlór. Vďaka tomu sú tieto krytiny aj 100% recyklovateľné, ich likvidácia nezaťažuje životné prostredie, v prípade požiaru nevznikajú toxické plyny a takmer žiadny dym. Tretia rovina ekologickosti podláh z tohto radu spočíva v údržbe. Nášľapná vrstva je celá vyrobená z rýdzo prírodného polyuretánu, na údržbu podlahy tak stačí iba čistá voda – bez prídavku akéhokoľvek čistiaceho prípravku.

 

podlahy KPP PURLINE PLC117R Please meet Paula

 

Vydrží naozaj veľa

So záťažovou triedou 33 je podlaha určená do prostredia najnamáhanejších priestorov domácnosti aj vysoko zaťažovaných priestorov v komerčnej sfére. Výnimočnú odolnosť aj dlhú životnosť týchto krytín zaisťuje nášľapná vrstva z biopolyuretánu ecuran.

Sloboda v spôsobe pokládky

Jednotlivé dekory môžete zaobstarať v podobe dielcov určených na pokládku celoplošným lepením, ďalej ako dielce so zámkom pre pokládku plávajúcim spôsobom, a to buď na HDF doske, alebo na doske z rigidu SPC. Táto posledná možnosť je praktická pre situácie, keď sa treba vysporiadať s nerovnosťami podkladu. Rigid SPC umožňuje zachovať nízku výšku krytiny, na druhej strane tento vysoko pevný nosič zabraňuje prekresleniu nedokonalostí podkladu do krytiny. 

 

Podlahy KPP PURLINE Valley Oak Soil

 

Bezpečná podlaha i pre batoľatá

Vďaka nulovému obsahu chemických látok nevylučujú podlahy PURLINE 1200 žiadny zápach. Sú teda vhodné do prostredia, kde žijú astmatici, alergici, ale aj pre rodiny s malými deťmi, ktoré sa najmä v útlom veku plazia po podlahe.

Bio podlaha Wineo PURLINE 1200 je rovnako tichá, príjemná na chôdzu bosou nohou – mäkká aj teplá, vďaka elasticite tiež menej zaťažuje kĺby. Vhodná je aj na pokládku na podlahové vykurovanie a tiež do priestorov so zvýšenou vlhkosťou. Ekologické podlahy WINEO na slovenský trh dováža spoločnosť Kratochvíl parket profi.

Viac informácií: www.kpp.sk

ZDIEĽAJTE NÁS