Zo skúsenosti vieme, že mnohí investori chystajúci sa stavať či rekonštruovať rodinný dom sa zaujímajú o jednotlivé postupy. Strecha je nedeliteľnou súčasťou domu a práve z oblasti strechárstva je na internete menej dostupných informácií určených neodbornej verejnosti.

 

mediterran 2

 

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli využiť dlhoročné skúsenosti so strechami a podať investorom pomocnú ruku, sprostredkovať im hodnotné rady a informácie ohľadom stavby, rekonštrukcie aj údržby striech formou komplexného online magazínu. A tak od roku 2016 pravidelne publikujeme užitočné rady aj strechárske novinky na portáli Krytina.sk.

Portál je určený pre kohokoľvek, kto sa chce dozvedieť niečo viac o jednotlivých fázach stavby strechy, ale aj vyhodnotiť, ktoré riešenia sú preňho najvhodnejšie ak sa práve nevie rozhodnúť. V spolupráci s odborníkmi spracovávame články, infografiky, e-booky aj video obsah venujúci sa najmä šikmým strechám, no nevynechávame ani ploché strechy a aktuálne témy z oblasti zelených vegetačných a úžitkových striech. Počas doterajších rokov fungovania si portál našiel svojich verných čitateľov, ktorí oceňujú najmä odbornosť a rozmanitosť obsahu.

Doposiaľ sme publikovali tri rozsiahle e-booky, ktoré sú dostupné zadarmo na stiahnutie. E-book Nová strecha v piatich krokoch popisuje stavbu a rekonštrukciu strechy od A po Z a odporúčame ho prečítať si každému, komu záleží na kvalite svojej novej strechy či už si ju dáva postaviť firme na kľúč, spolupracuje s menšími dodávateľmi, alebo realizuje niektoré kroky svojpomocne.

V poradí druhý e-book Ako obliecť dom je určený pre každého, kto hľadá inšpiráciu pre výber a realizáciu farebnosti, štýlu a celkového dizajnu strechy, fasády i exteriéru domu. Zatiaľ posledný e-book Strechy nízkoenergetických stavieb sa venuje vysoko aktuálnej téme pasívnych stavieb a striech. Všetky nájdete na portáli Krytina.sk v sekcii Na stiahnutie.

V neposlednom rade na portáli sprostredkúvame pre našich čitateľov e-mailové aj telefonické poradenstvo zdarma. Či už potrebujú pomôcť s projektom, kalkuláciou alebo inými otázkami týkajúcimi sa striech, môžu sa spojiť s našimi špecialistami prostredníctvom formulára v sekcii Poradenstvo a vybrať si, či chcú byť kontaktovaní telefonicky podľa kraja, v ktorom žijú, či stavajú nehnuteľnosť, alebo chcú byť kontaktovaní mailom.

 

mediterran 1

 

Na portáli sme pripravili aj sekciu Inšpirácie, kde si čitatelia môžu pozrieť fotografie rôznych zaujímavých rodinných domov ktoré sú dostupné a jednoducho realizovateľné aj z pohľadu použitých materiálov a rozpočtu.

Aby našim čitateľom nič neuniklo, odporúčame im prihlásiť sa na odber mesačného newslettera, ktorý im bude mailom posielať všetky dôležité aktuality.
V rámci portálu pravidelne realizujeme aj prieskumy medzi našimi čitateľmi, vďaka ktorým mapujeme stavebné preferencie a názory slovenských investorov. Výsledky publikujeme v sekcii Magazín, takže sa k nim ktokoľvek môže dostať aj bez registrácie či obmedzení.

Do pozornosti by sme chceli určite dať aj facebookovú stránku Krytina.sk – všetko o strechách, na ktorej okrem noviniek a obsahu z portálu publikujeme aj iné zaujímavosti či súťaže o hodnotné ceny. V minulosti sme realizovali napríklad súťaž o motorovú pílu či užitočné stavebné náčinie a pomôcky. Práve na našom Facebooku sa zhromaždila komunita ľudí a k témam sa vyjadrujú viacerí odborníci aj strechári.

Tešíme sa z každej jednej návštevy portálu Krytina.sk, z každej reakcie a komentára či už k článkom alebo na Facebooku. Feedback čitateľov nám pomáha zlepšovať obsah, či spracovávať také témy, ktoré ich zaujímajú, a s ktorými potrebujú pomôcť.

Viac informácií: www.terran.sk

ZDIEĽAJTE NÁS