Nie je nič prirodzenejšie ako drevený dekor, ktorý dokonale doladí okolitý priestor vášho domu. Spoločnosť NEMI TRADE ponúka vonkajšie fasády a terasy, z ktorých budete mať zaručene potešenie dlhé roky a bez potrebných nákladov na údržbu. Fasádne obklady WEO spolu s terasovými doskami Brooklyn boli vyvinuté poprednými svetovými odborníkmi na kompozitné drevo.

 

nemi trade 5 maly

 

Špičková kvalita tohto koextrudovaného sortimentu je v podstate založená na excelentnosti použitých surovín, použitej vysokej koextrúznej technológii a pozoruhodnej spoľahlivosti výrobných procesov. Investícia do produktov WEO a Brooklyn zaisťuje dlhodobú spokojnosť.

Ekologické materiály pochádzajúce z biologických zdrojov

Naše zdroje nie sú nekonečné. V NEMI TRADE si uvedomujú, že suroviny sa stali vzácnou komoditou. Preto s hrdosťou ponúkajú svojim klientom kvalitný produkt, vyrobený z viac ako 95 % odpadu.

 

nemi trade 6

 

Materiál:

  • 60% drevených vlákien + 30% recyklovaný HDPE + 10% aditíva pre UV stálosť a odolnosť
  • Kompozitný materiál používaný pri výrobe lamelového obkladu WEO® má 95% zloženia z recyklovaných výrobkov a sám je 100% recyklovateľný.
  • Polymér (HDPE) je výsledkom spracovania plastového odpadu (plastové fľaše).
  • Drevené vlákna pochádzajú z recyklácie drevárskeho priemyslu.

nemi trade logo

 

Bez toxických produktov alebo rizika emisií VOC je obklad WEO® dokonale bezpečný pre životné prostredie používateľa.

 

nemi trade 6

nemi trade 5 maly

 

Odolnosť v každom smere

Kompozitný fasádne obklady WEO® a terasové dosky sú vyvinuté pomocou najnovších technológií extrúzie s dôrazom na najvyššiu odolnosť. Tenká vrstva polyetylénu spolu s UV – odolnou vrstvou nachádzajúce sa v povrchovej časti obkladu chránia kompozitné drevo pred vlhkosťou a škvrnami a zaisťuje vysokú odolnosť voči poveternostným a iným vonkajším vplyvom. Obklad si zachováva všetky svoje estetické vlastnosti, navyše s garanciou proti vyblednutiu. Lamelový obklad WEO® je ideálne riešenie pre všetky typy projektov ako renovácie alebo novostavby.

 

nemi trade 8

 

Na nerozoznanie od dreva!

Kompozitný obklad WEO púta pozornosť klasickým doskovým profilom, alebo moderným a trendovým lamelovým dizajnom. Moderný lamelový dizajn dodáva fasáde a terasám atraktívny vzhľad, zároveň zachováva prírodný charakter a teplý vzhľad dreva. Vyzerá ako drevo, no zaručene sa tak nespráva. Všetky tieto profily je možné inštalovať horizontálne aj vertikálne. Dostupné sú v štyroch farbách s chromatickými variáciami, ktoré imitujú prírodné odtiene dreva.

A navyše k fasáde je jednoduché doladiť aj terasu. Terasové dosky Brooklyn sú totiž dostupné v rovnakých odtieňoch ako fasádne obklady WEO.

 

nemi trade 2

 

Mnohí bojujú s obavami o údržbu dreveného obkladu. A oprávnene. Tento prírodný materiál podlieha vplyvom počasia, mení farebnosť, bledne alebo sivie. Vyššia životnosť sa samozrejme docieliť dá, hlavne ak je dobre prevetrávané a jeho použitie je správne. No ak chcete, aby obklad vyzeral stále tak, akoby ho práve namontovali, bez povrchovej úpravy to žiaľ nedocielite.

WEO fasádne obklady sú ale iné – prelomové. Absolútne bez údržby. WEO obkladové dosky nevyžadujú žiadnu údržbu. Testy na postupné blednutie a zrýchlené starnutie materiálu vykonané v certifikovaných európskych laboratóriách dokazujú, že materiál ostane zaručene bez zmeny. Minimálne po dobu 20 rokov.

 

nemi trade 3 maly


Na rozdiel od iných drevených kompozitov nie je povrch materiálu porézny, čo znamená, že častice a prach nie sú schopné preniknúť do dreveného kompozitu. Zhluky nečistôt, machu alebo iných lišajníkov sa dajú jednoducho odstrániť kefou a s trochou vody. Údržba je rýchla a jednoduchá.

Viac informácií: www.nemitrade.sk

ZDIEĽAJTE NÁS