Kritériá pre výber bytu, rodinného domu či pozemku môžu byť rôzne. Niekto túži po krásnom výhľade, iní ocenia menší počet ľudí v lokalite či vlastnú záhradku, v ktorej naplnia sny svojich detí. Vždy treba nájsť správne miesto –prídete a viete, že tu chcete bývať. Bonusom sú skvelí susedia. Jednoducho, priateľská komunita.

 

nova tulipa kvetoslavov 3

 

Nová Tulipa Kvetoslavov – život na vidieku

Ticho, pokoj, pohoda. Pokojné a tiché bývanie je v ostrom kontraste s vysokou dynamikou miest. Z Kvetoslavova sa pritom veľmi rýchlo dostanete vlakom, či autobusom do Bratislavy a blízky výjazd na rýchlocestu zase umožňuje pohodlné a šikovné napojenie autom.

Veľkorysý priestor pre bývanie

V lokalite Nová Tulipa sú k dispozícii jedno až štvorizbové byty. Aj v najväčších bytoch v ktorých ponúkame priestor viac ako 100m²máme nadštandardnú výbavu, čo dnes už taká samozrejmosť nie je. „My sa držíme toho, že chceme ponúkať komplexný a plnohodnotný servis. Okrem klasiky, akou sú kvalitné obklady, dlažby, sanita, parkety a dvere, pridávame podlahové vykurovanie, klimatizáciu a predprípravu na externé elektrické žalúzie, elektronabíjačky – čo je nový trend“ povedala Miroslava Hrablíková z Atops Development. Vybrané byty majú terasy, ktorých jedna časť je vydláždená, zvyšok má bezúdržbovú zeleň.

 

nova tulipa kvetoslavov 1

 

Kam za nákupmi?

Komfortný život na vidieku, to znamená, že v obci si nakúpite základné veci, vybavíte lekára či zavediete deti do škôlky a školy. Pre nákupy potravín sú v Kvetoslavove viaceré prevádzky a supermarkety. Väčšie nákupy vyriešite v blízkom Šamoríne a v Bratislave. Rodičia ocenia, že Kvetoslavov má vlastnú školu a škôlku. Škola priamo susedí s lokalitou Nová Tulipa. A pre rodičov predškolákov máme skvelú správu. Priamo v Novej Tulipe budeme stavať škôlku.

Uvádzacie ceny bytov

Na vidieku sa býva fantasticky, najmä keď máte na dosah hlavné mesto. Ušetrite teraz za nový byt. Kým iní zdražujú, my ceny držíme. Tešíte sa na nové bývanie? Pozrite si našu ponuku na www.novatulipa.sk

 

nova tulipa kvetoslavov 4

 

ATOPS Development

Sme slovenský developer ATOPS Development venujúci sa zhodnocovaniu, výstavbe a predaju moderných bytov a rodinných domov i inžinierskych sietí. Trváme na férovom prístupe k zákazníkovi, ponúkame kvalitné bývanie za prijateľné ceny. Vaše nové bývanie bude vždy bezpečné, spoľahlivé a komfortné.

Viac informácií: www.novatulipa.sk

ZDIEĽAJTE NÁS