Hlavnou myšlienkou projektu "MALÁ VILA" je nahradiť panelákové bývanie a bývanie vo veľkých, niekoľko generačných domoch. Základná obytná jednotka má rozlohu od 65 m², takže ide o útulné bývanie s rozmermi štandardného bytu. Na vlastnom pozemku, s vlastnou záhradou a terasou.

 

mala vila 1 uvodna 1

 

Zámerom projektu je rýchle, moderné a lacné bývanie pre jednotlivca, mladé páry či partnerov, ktorí sa rozhodli pre zmenu a odchod z panelákového bývania. Výnimočnosť bývania spočíva v tom, že dokáže rásť podľa potrieb každej rodiny.

Investor tohto zaujímavého projektu chce stavať na území Slovenska štvrte s oblasťami malých víl, ktoré budú na začiatku dostupné pre kohokoľvek. Tvorca projektu cidevelop.eu bude realizovať a predávať malé vily v priľahlých častiach miest alebo ich ponúkať na prenájom tým, ktorí túžia po kúsku súkromia.

 

mala vila 2 

 mala vila nahrada

 

Má tento projekt šancu uspieť?

Malá vila má základnú rozlohu od 65 m² a dokáže podľa potreby majiteľov rásť rôznymi smermi, až po vysnívaný dom s bazénom. Navyše projekt počíta s ekológiou, obnoviteľnými zdrojmi a ultra nízkou réžiou.

 

mala vila interier 4

 

Benefity, ktoré hovoria v prospech bývania v malých vilách, a ktoré môžu pri rozhodovaní o bývaní v nich, sú jednoznačné:

  • Nízke náklady na réžiu
  • Rýchla výstavba
  • Moderný dizajn
  • Obstarávacia cena v hodnote mestského bytu

A aká bude cena? Počkajme si na prvý projekt a výstavbu. Tvorca projektu však tvrdí, že cena základnej malej vily by nemala presiahnuť 60000 eur, samozrejme, bez ceny pozemku. Do tohto, ale aj podobných projektov môžete priamo investovať už od výšky 100 eur so spravodlivými výnosmi pre všetkých na webe www.investiciaslovensko.sk

Viac informácií: www.cidevelop.eu

ZDIEĽAJTE NÁS