Už od roku 2003, teda tento rok presne 20 rokov, vychádza magazín Eko bývanie/bydlení. Ide o jeden z obľúbených titulov vydavateľstva MEDIA/ST. Magazín sa špecializuje na prezentáciu stavieb, rekonštrukcií a zariaďovania bývania v súlade so zásadami udržateľnosti, efektivity bývania rešpektujúc zdravie, komfort a estetické hodnoty života.

 

výročie časopisy 1

 

V každom čísle magazínu sa čitatelia dozvedia mnoho informácií o nových stavebných systémoch a projektoch, technologických inováciách, konštrukčných systémoch i udržateľných materiáloch. Každé vydanie má nosnú tému zameranú na najviac dopytované informácie zo strany našich čitateľov a priaznivcov.

Eko bývanie/bydlení

Hlavnou témou jarného vydania Magazínu Ekobývanie/bydlení 2023 je zdravé bývanie. Zdravé bývanie, vnútorné prostredie domu, čisté ovzdušie v interiéri i exteriéri, ale aj nízkoenergetické fungovanie, zamýšľanie sa nad konzumným prístupom k životu a porozumenie cirkulárnej ekonomike. Inšpiráciu prinášame v podobe viacerých reportáží zaujímavých stavebných projektov a bývania z celého sveta. Tentokrát vás vezmeme na návštevu na grécky ostrov Kréta, do Mexika, ale aj do Amsterdamu či Bahrajnu. Taktiež si prečítate informácie o biofilnom dizajne, biodiverzite prostredia, jedlých záhradách. Už samozrejmosťou v magazíne sú upútavky a predstavenia dizajnových noviniek do domácností, ktoré sú nielen udržateľné a ekologické, ale aj krásne a praktické. Predstavujeme tiež najnovšie stavebné materiály, technologické postupy pri stavbách, postupy pri novej výstavbe a rekonštrukciách, informujeme o energeticky úsporných produktoch do domácností a smart riešeniach na celkovú prevádzku domov, bytov i komerčných priestorov.

 

výročie časopisy 3

 

SaB - Stavebníctvo Architektúra Bývanie

Eko bývanie/bydlení však nie je len jediným časopisom zameraným na tému bývania z pera vydavateľstva MEDIA/ST. Sesterským časopisom je prestížny magazín SaB - Stavebníctvo Architektúra Bývanie, ktorý v tomto roku oslavuje už 25. narodeniny na našom mediálnom trhu. Za toto obdobie sa stal stabilným a etablovaným titulom, ktorý sa stále teší záujmu čitateľov. Na stránkach dvojmesačníka čitatelia nájdu to najlepšie z oblasti architektúry aj interiérového dizajnu, reportáže z výnimočných realizácií, zaujímavé rozhovory aj praktické tipy na zariadenie vášho domova snov.

 

výročie časopisy 2

 

Top Trendy v bývaní/bydlení

Tretím titulom vydavateľstva MEDIA/ST, ktorý sa zaoberá bývaním a dizajnom, je obľúbená ročenka Top trendy v bývaní/bydlení. Vydanie pre tento rok je venované biofilickému dizajnu a symbióze s prírodou. Top trendy v bývaní/bydlení sú rokmi overenou značkou s puncom luxusu vyhľadávanou nielen čitateľmi, ktorí aktuálne riešia otázku bývania, ale aj širokou verejnosťou so záujmom o architektúru, stavebníctvo, dizajn, estetiku a krásu.

 

výročie časopisy 4

 

Ďakujeme všetkým čitateľov a partnerom za dôveru!

Pripravila: Mária Galajdová a Petra Adamcová

ZDIEĽAJTE NÁS