Milujete svoj rodinný dom, napriek tomu, že už má svoj vek? Musíte investovať v zimnom období čoraz viac financií do kúrenia a v lete naopak uvažujete o inštalovaní klimatizácie? Všetko sa však dá riešiť iným spôsobom, efektívne a s dlhodobým efektom. Kvalitná izolácia je pre váš dom cenovo dostupným a rozumným riešením.

 

ekopena dom tepelne izolacie 1

 

Spoločnosť Ekopena aplikuje izolácie do domov, bytových, výrobných, kancelárskych priestorov a iných objektov po odbornom posúdení celkového stavu budovy. Následne v komunikácii a po schválení klientom určí postup prác a výber vhodných materiálov pre konkrétny objekt.

Striekaná penová izolácia

Izolácia, ktorú aplikuje spoločnosť Ekopena je striekaná pena, vhodná pre interiérové aj exteriérové priestory (podkrovie, steny, podlahy, strechy). Vytvára vzduchotesnú, zvukovú a tepelnú izoláciu v jednom. Navyše ide o ekologický, moderný a ekonomický spôsob izolácie domu, ktorý eliminuje nebezpečné tepelné mosty, vznikajúce pri použití iných typov tepelných izolácií.

Vlastnosti izolácie

Striekaná penová izolácia pomáha znižovať spotrebu energie, vytvára tak „zelenú“ domácnosť a navyše chráni dom pred plesňami a vlhkosťou. Je navrhnutá tak, aby vydržala počas celej životnosti stavby, je trvalá a netreba ju po čase vymeniť. Čo sa týka kvality materiálu, používaná izolačná pena značky Bayer-Covestro je svetovým lídrom na trhu s polyuretánmi. Profesionálne vyškolený personál s dlhoročnými skúsenosťami spoločne s kvalitou Made in Germany sú zárukou dobre odvedenej práce a následnej spokojnosti klienta. Penová izolácia dokáže ušetriť až 50% nákladov na vykurovanie. V zime dokonale zabraňuje únikom tepla a znižuje energetickú náročnosť na vykurovanie a v lete udržiava dom v optimálnej tepelnej pohode bez nutnosti investovania do klimatizácie.

 

ekopena dom tepelne izolacie 2 ekopena dom tepelne izolacie 3

 

Striekaná penová izolácia je:

  • Certifikovaná a vyrobená podľa normy ISO 9001:2008
  • Vlhkostná a parotesná zábrana. Vyplní každú špáru, je prilnavá na akýkoľvek povrch
  • V lete eliminuje prehrievanie, v zime zabraňuje úniku tepla
  • Eliminuje tepelné mosty a netesnosti
  • Je odolná, udržuje a nemení svoje fyzikálne vlastnosti
  • Šetrná k životnému prostrediu, nehorľavá, nezávadná
  • Rýchla odborná aplikácia realizovaná za jeden deň!

Firma Ekopena poskytuje plnú súčinnosť od začiatku diela až po finálne ukončenie izolácie. Tím spoločnosti poskytne klientom priamo na mieste ešte pred realizáciou všetky potrebné informácie a tiež navrhne optimálne rozvrhnutie nástreku izolácie, aby sa dosiahol čo najlepší efekt. Poradenstvo a priama obhliadka miesta realizácie je bezplatná a nezáväzná, a od klientov sa nepožadujú žiadne zálohy za realizáciu izolácie vopred.

Viac informácií: www.ekopena.sk

ZDIEĽAJTE NÁS