Rodinne založená spoločnosť ARBOREA eng.® s.r.o., sa už od roku 2000 zaoberá komplexným návrhom a realizáciou konštrukčných systémov v oblasti drevostavieb. Ťažiskom výroby spoločnosti je realizácia zrubových stavieb „na kľúč“. Riadime sa vlastnou filozofiou návrhu a výroby širokého spektra produktov na báze dreva. Výrobný program je založený na nesériovej a objednávkovej platforme.

 

arborea 2

 

Naša spoločnosť je výnimočná svojim individuálnym prístupom k stavbám, vysokou kvalitou vypracovania na základe dlhoročných skúseností a inovatívnosťou stavebno-technologických postupov za účelom dosiahnutia najvyššej možnej miery ekologizácie bývania. Drevo doplnené o prírodné materiály ako konope, ovčiu vlnu, drevovláknité izolácie a hlinu je pod našimi rukami pretavené do drevostavieb architektonicky vychádzajúcich z fortieľa tesárskych a stolárskych majstrov. 

 

arborea 5

 

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v rozsahu drevospracujúcej, stavebno-tesárskej, stavebno-stolárskej výroby a doplnkových prác od vyhotovenia projektovej dokumentácie až po realizáciu stavby „na kľúč“. Pre zabezpečenie vysokej úrovne vypracovania našich stavieb pracujeme výhradne s dlhoročne overenými a certifikovanými výrobcami stavebných materiálov a spoľahlivými externými dodávateľmi stavebných profesií.

 

arborea 6

 

Do produktového portfólia našej spoločnosti patrí najmä návrh, výroba a montáž:

  • zrubových stavieb, montovaných stavieb na báze dreva,
  • altánkov, sáun, terás, plotov, prístreškov, 
  • širokého spektra stolárskych výrobkov z masívu (okná, vchodové a interiérové dvere, schodiskové zostavy, nábytkové zostavy)
  • návrh a tvorba interiérov z masívu,
  • drevených interiérových a exteriérových obkladov, podlahových paluboviek,
  • výrobkov umeleckej stolárskej výroby z masívu a umeleckého (rezbárskeho) stolárstva.

Viac informácií: www.arborea.sk

ZDIEĽAJTE NÁS