So zdravým životným štýlom a ekológiou súvisí aj starostlivosť o telo a pokožku detí i dospelých a udržiavanie čistoty v domácnosti. Nie všetky kozmetické produkty, čistiace prostriedky a hygienické potreby spĺňajú predstavu a štandard ľudí, ktorí odmietajú zbytočnú chémiu, parabény, fosfáty, syntetické farbivá a sulfáty. O zdravých produktoch značky Eurona by Cerny sme sa rozprávali s úspešnou zástupkyňou a poradkyňou pre túto spoločnosť, Miloslavou Čamborovou.

 

eurona 1

 

Ako ste sa prvýkrát s výrobkami Eurona by Cerny zoznámili a čo Vás najviac zaujalo?

 

S Euronou som sa zoznámila ešte v roku 2017. Vyskúšala som pár vzoriek, ktoré ma presvedčili, že toto chcem a potrebujem mať doma. Eurona ako úspešná MLM firma ponúka tiež možnosť spolupráce, čo bol príjemný bonus navyše, keďže som práve v tom čase rozmýšľala nad nejakou takouto prácou a hľadala možnosť zárobku popri rodičovskej dovolenke.

 

Môžete charakterizovať, o aké produkty ide?

 

Základom sú šetrné čistiace a pracie prostriedky, ktoré neobsahujú chlór, fosfáty, formaldehydy, perboráty a sú vysoko koncentrované. Podstatou je malé dávkovanie alebo riedenie. Všetky výrobky sú prehľadne rozdelené do 12 kategórií, spomeniem aspoň niektoré. Prostriedky na pranie, starostlivosť o bábätká, telová kozmetika, zdravie, domácnosť (čistiace prostriedky), zvieratká, rastliny. Osobitne by som vyzdvihla kategóriu baby care, ktorá zahŕňa všetky pracie prostriedky a kozmetiku pre bábätká a malé deti vhodné už od narodenia. Ako natural product majú všetky výrobky 100% prírodné zloženie bez parabénov, alergénov, syntetických farbív a sulfátov SLS/SLES na zabezpečenie penivosti. Tie môžu spôsobiť ťažké kožné problémy a ešte stále sa používajú v mnohých komerčných šampónoch, sprchových géloch, dokonca zubných pastách.

 

eurona 7

 

V čom sú najväčšie pozitíva jednotlivých produktov?

 

Výrobky sú ekologicky šetrné a naozaj fungujú. Firma na všetky svoje výrobky poskytuje 100% garanciu kvality a spokojnosti. A to je ďalšia vec, ktorá sa mi na Eurone páči.

 

Ktoré sú Vaše najobľúbenejšie produkty a prečo?

 

Najradšej mám výrobky na pranie. Tieto neobsahujú plnidlá ako bežné pracie prostriedky, preto sa nič neusadzuje vo vláknach tkanín ani v pračke. Na jednu praciu dávku stačí malá odmerka s objemom 30ml prášku. Mám rada vône, preto ma potešil bohatý výber aviváži, ktoré striedam. Problematike prania a prečo prať práve s Euronou sa venujem bližšie na mojej web stránke, skutočne odporúčam prečítať.

 

Komu by ste výrobky Eurona by Cerny odporúčali?

 

Euronu odporúčam všetkým, ktorí chcú žiť zdravšie a ekologickejšie. Je mimoriadne vhodná pre ľudí s rôznymi alergiami, kožnými problémami a ekzémom. Eurona nie je liek, ale dokáže výrazne pomôcť. Takisto je veľmi vhodná pri domácich čističkách odpadových vôd - ČOV, dokonca ju niektorí výrobcovia aj priamo odporúčajú.

 

eurona 4

 

Môžu sa naši čitatelia na Vás obrátiť s objednávkou?

 

Určite áno, pomôžem im s výberom výrobkov a vysvetlím výhody, ktoré môžu od Eurony získať. Najväčšia odmena je pre mňa, keď mi zákazník po čase poďakuje a celkovo je s odporučenými výrobkami spokojný.

 

Zhovárala sa: Petra Adamcová
Viac informácií: www.eko-vonavydomov.sk

ZDIEĽAJTE NÁS