Dni sa postupne skracujú a prirodzeného svetla je čoraz menej. Našťastie si vieme okolitý interiér i exteriér ozdobiť celoročnými i sviatočnými svetelnými dekoráciami. Svetlo dodá priestoru nádych útulnosti, nostalgie i slávnostnej atmosféry. Svetlo spája.

 

vyzdoba svetla vianoce 10

 

Len si predstavte, ako vstúpite na večerné námestie vo vašom meste, na stromoch svietia jemné svetielka asociujúce teplo, vaše dieťa sa rozbehne k priestorovej svetelnej dekorácii zvieratiek a stánky s voňavými dobrotami vás lákajú blikotajúcimi plamienkami led svetielok.

 

vyzdoba svetla vianoce 3

 

Momentálne v predvianočnom čase prišla slovenská výrobná spoločnosť na trh so samostatnou produktovou líniou ALGANIC, ktorá vznikla z požiadaviek samotných klientov. Ide o štýlový, priam luxusný druh osvetlenia, ktorý je vyrobený výlučne z recyklovaného hliníka, priaznivého k životnému prostrediu. V jeho výrobe nie sú používané plasty, ani iné náhrady. Každý kus je originál vyrobený na mieru, s vlastníctvom ochrannej známky spoločnosti. Motívy produktovej rady ALGANIC sa vyrábajú v rôznorodých tvaroch. Nosným piliérom línie je STAR ALGANIC hviezda, vianočná guľa, srdiečko , stromček v ponuke môžete nájsť zvieratká.

 

vyzdoba svetla vianoce 9 vyzdoba svetla vianoce 8

 

Medzi vyhľadávanú a žiadanú svetelnú dekoráciu patrí séria písmen. Tá totiž okrem pôsobivého osvetlenia dokáže odovzdať odkaz, myšlienku, prianie, pozdrav či akúkoľvek inú emóciu. Práve svetelné písmená dokážu zdieľať posolstvo na významných udalostiach, oslavách, životných jubileách, firemných podujatiach alebo mestských slávnostiach.

 

vyzdoba svetla vianoce 1

 

Svetelná výzdoba má svoje využitie počas celého roka. Je vhodná na vytvorenie tematických parkov a zákutí, dozdobenie detských podujatí, špeciálnych kultúrnych a športových predstavení a podobne. Pre spoločnosti, ktoré myslia o krok vpred, dbajú na svoju firemnú kultúru a corporate identity je možné vyrobiť firemné logo podľa projektu na mieru.

 

vyzdoba svetla vianoce 12

 

Všetky typy osvetlenia sú do detailov prepracované. Majú vysoko profesionálnu povrchovú úpravu, aby bola jeho životnosť čo najdlhšia. Farby osvetlenia sú stále, nevyblednú, vytvárajú jedinečný denný efekt, ktorý pôsobí zaujímavo a vynikne dokonalosť prvku.

Viac informácií: www.alganic.eu
Instagram: alganic.lights

ZDIEĽAJTE NÁS