Nová generácia domov navrhnutých z kvalitných materiálov spĺňa požadovanú prísnu normu nízkoenergetického štandardu, platnú v roku 2021. Okrem týchto vlastností sa tieto domy môžu pýšiť aj pridanou hodnotou, tzv. ECO - HYDRO riešením.

 

domy eco hydro 1

 

ECO, využívanie alternatívnych zdrojov energetického zabezpečenia danej stavby formou tepelných čerpadiel a možnosti využitia solárnej energie a HYDRO, recyklácia tzv. šedej vody na opätovné použitie. Voda zo sprchy, vane a umývadiel sa po vyčistení a znovunadobudnutí hygienickej kvality recykluje a využíva v splachovacom systéme WC, v pračke, v zavlažovaní exteriéru.

Technológia na recykláciu šedej vody bola vytvorená s vlastnou jedinečnou a patentovanou technológiou. Pracuje úplne automaticky a je doplnená o prehľadnú aplikáciu, ktorá nielenže informuje o množstve vody, ktorú ušetríte, ale tiež umožňuje optimalizáciu úspory a výber toho, ako sa bude recyklovaná voda znova využívať.

 

domy eco hydro 4

 

Domy postavené v pokojnej lokalite priamo pod majestátnymi štítmi Vysokých Tatier budú vystavané len tri kilometre od mesta Poprad. Vyznačujú snahou o silné architektonické stvárnenie, využívajúce prvky súčasného dizajnu v segmente rodinných domov a snahou o moderné riešenie hmoty a priestoru tak v exteriéri, ako aj v interiéri.

Rodinný dom má samostatný vstup z vonkajšieho prostredia. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza denná zóna a v podkroví nočná zóna. Prvé nadzemné podlažie obsahuje otvorený koncept obývacej izby s výškou cez dve podlažia s kuchyňou a jedálenskou časťou. Je dovybavené hygienickým zázemím a technickou miestnosťou. Podkrovie má otvorenú galériu vizuálne spojenú s obývacím priestorom, dve samostatné spálne so šatníkmi a nadštandardnú kúpeľňu.

 

domy eco hydro 3  domy eco hydro 5 

 

Novostavby novej generácie rodinných domov ECO-HYDRO sú rozdelené prestrešeným parkovacím státím pre dve osobné autá pre každý samostatný dom. Tieto voľné státia je možné dodatočne uzavrieť a vytvoriť dvojgaráž pre každý rodinný dom zvlášť. Rodinný dom disponuje úžitkovou plochou 112,57 m². Veľkorozmerové presklené plochy sú chránené vonkajším žalúziovým hliníkovým systémom. Tieto domy sú domy s takmer nulovou spotrebou energie. Ide o domy, ktoré šetria energiu, životné prostredie a poskytujúce príjemnú a zdravú klímu. Od 1. septembra tohto roku budú na Slovensku skolaudované len domy s takmer nulovou spotrebou energie.

 

domy eco hydro 2

 

Zapáčil sa vám tento projekt? Na tejto investícii je možné podieľať sa už od minimálneho vkladu 100 Eur a pevný výnos investície je 12,77 % p.a. (ročne). Výnosy sú pre tento investičný projekt vyplácané kvartálne. Predpokladané obdobie investície je 18 mesiacov. Investícia do investičného projektu bude zabezpečená celým majetkom hlavného investora a súčasne bude zabezpečená podmieneným záložným právom na nehnuteľnosť. Po naplnení potrebnej čiastky sa možnosť investovania uzatvorí, alebo sa uzatvorí po uplynutí vopred stanoveného času.

Viac informácií: www.investiciaslovensko.sk

ZDIEĽAJTE NÁS