toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Režisérom svetla sa môže stať každý z nás

 

V jednom z historicky najpríťažlivejších miest Slovenska, v Bardejove pôsobí už vyše 26 rokov spoločnosť ANAVEK a to od roku 1993, ako spoľahlivý dodávateľ stavebných materiálov pre výstavbu striech a podkroví.

Anavek strešné okno FGH 01

Spoločnosť bola od prvopočiatkov orientovaná na predaj stavebných výrobkov, najmä na komodity, ktoré v tom čase chýbali na slovenskom trhu. Ako jedna z prvých na Slovensku začala s predajom a montážou sadrokartónovych prvkov. Prelomovým rokom bol rok 1994, kedy spoločnosť Anavek nadviazala spoluprácu s poľskou firmou FAKRO, svetovým lídrom vo výrobe strešných okien, a začala s dovozom ich produktov na Slovensko.

Neskôr pribudli ďalšie komodity ako strešné fólie a podkrovné schody a iné prvky potrebné pre výstavbu strechy a podkrovia.

Anavek realizacia Wysoka

Strešné okná - to nie je len svetlo

 

ANAVEK má v ponuke pre svojich zákazníkov strešné okná rôznych typov (vrátane atypov), vyrábané z najkvalitnejších surovín pomocou najnovšej technológie, čo garantuje ich trvácnosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné vlastnosti. Súčasťou ponuky sú drevené aj plastové okná so všetkými vonkajšími i vnútornými doplnkami, vrátane diaľkového ovládania.

Anavek FGH 01Vyhrievanie nemusí stáť veľa

 

V zime umožňujú energeticky úsporné strešné okná ušetriť tepelnú energiu. V zime získate pasívny zisk tepla a jeho udržanie vnútri dosiahnete vďaka energeticky úspornej konštrukcii. Strešné okná s veľkou výškou zaisťujú výborné presvetlenie miestnosti a ľahký očný kontakt s okolím. Zaisťuje aj rovnomerné rozloženie svetla v miestnosti.

Anavek strešné okno

Okrem toho, ich prednosťou je aj to, že sa dlhodobo a systematicky venujú realizačným strechárskym firmám – už niekoľko rokov pre nich pravidelne organizujú školenia v rámci celého Slovenska, o ktoré je medzi montážnikmi strešných okien veľký záujem.Prijímajú každú výzvu, aj tú, ktorej realizáciu odmietla konkurencia.

 

Viac informácií: www.anavek.sk


Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby