Chceli by ste si skrášliť svoje bývanie a neviete ako? Vyskúšajte to s umením. Ale takým naozajstným. Umením vyberať doplnky ako skutočný interiérový architekt. Čo by ste povedali trebárs na obrazy? Skvele sa hodia do akejkoľvek miestnosti. Stačí len zvoliť správnu veľkosť a štýl. Pre inšpiráciu nemusíte ísť ďaleko, ušetríme vám čas. 3 miestnosti a 3 obrazové varianty nájdete priamo tu. 

 
 
 
 
 
 
 
KUCHYŇA
 
eko kuchyňa obraz
 Foto: Pexels
 
 
Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí. Kuchyňa si určite zaslúži pozornosť. Aj preto, že stretnutia pri dobrom jedle sú často jednou z mála príležitostí, kedy sa môže zísť celá rodina pekne pohromade. Vylaďte svoju kuchyňu nie len po stránke chuťovej, ale aj vizuálnej. Pomôcť vám môže aj tematicky vhodne zvolený obraz. Vynikajúce jedlo do kuchyne bezpochyby patrí a okrem chuti by malo aj skvele vyzerať. Servírujte ho na stôl aj steny. Obrazy s tematikou jedla sú vyhľadávané a kuchyni dodajú nový, zaujímavejší ráz. Vyberte si jedlo, ktoré je vkusne naservírované a hraje množstvom detailov. Zostane inšpiráciou pri každom ďalšom varení. Vďaka tomu budete nabudúce vedieť, čo máte kúpiť na príprave večere a v obchode sa možno nezatúlate do nesprávnych uličiek. 
 
 
 
 
 
 
 
OBÝVAČKA
 
shutterstock 109245593
 Foto: Shutterstock
 
 
V príbytkoch plní istú reprezentačnú úlohu. Niečo ako prijímací salónik pre návštevy. Bez obývačky si bývanie ani nevieme predstaviť. Tiež v nej radi oddychujete po náročnom dni? Pohodlne sa usadiť, vziať do rúk obľúbenú rozčítanú knižku, dobrú kávu a nechať sa unášať tým, čo máte radi...To je naozaj príjemná predstava. Ak hľadáte bytový doplnok, ktorým by ste obývací priestor zušľachtili, vyskúšajte triptych alebo diptych na plátne. Na rozmernejšiu obývačkovú stenu sa dokonale hodí a celý interiér efektívne a vkusne rozčlení. Každá z troch častí obrazu môže byť samostatným umeleckým dielom, no vyniknú aj všetky pohromade. Vyberať si môžete zo zvislých aj vodorovných obrazov. Záleží len na vašom vkuse a možnostiach.
 
 
 
 
 
SPÁLŇA
 
 
eko spálňa obraz
 Foto: Pexels
 
 
Interiér bytu či domu je odrazom charakteru jeho obyvateľov. A ten môže byť rôzny. Spánok však potrebujeme všetci, bez ohľadu na to, či sme robotníci, manažéri, športovci alebo umelci. A spálňa, jej vybavenie a doplnky, by s touto potrebou mali plne korešpondovať. Rovnako ako obrazy v nej. Preto nespravíte chybu, ak siahnete po prírodných motívoch. Maľované obrazy krajinky nebudú pôsobiť rušivo a dodajú priestoru pokoj a príjemnú sviežosť. Intimitu umocnite vlastným autorským dielom. Koniec koncov, nemusíte putovať do aukčných domov a nakupovať za každú cenu. Buďte invenční. Uvoľnite fantáziu a skúste maľovať, čo cítite. Je to predsa váš najosobnejší priestor v celom byte. 
 
 
Zdroj: SEO centrum
 
 
 
 
 
 
 

ZDIEĽAJTE NÁS