toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Spoločnosť HELUZ pripravila tradičnú akciovú ponuku

 

 

Nosné žalúziové a roletové preklady HELUZ za 1 €/ks získajú stavebníci k svojej objednávke muriva HELUZ FAMILY alebo HELUZ FAMILY 2in1 v rámci Jarnej akcie HELUZ 2020 (10. februára – 30. apríla 2020).Tá je určená pre koncových zákazníkov (fyzické osoby), ktorí si objednajú stavebný materiál HELUZ na hrubú stavbu vlastného rodinného domu na Slovensku a odoberú ho v stanovenom termíne. Viac na www.heluz.sk/akce.

 

heluz 1

 

Nevyhnutnou podmienkou je registrácia do 14. apríla 2020, spracovanie Výkazu výmer podľa projektovej dokumentácie a dodanie stavebného materiálu od spoločnosti HELUZ. Na jednu stavbu je možné akciovú ponuku nárokovať iba raz. Za každých odobraných ucelených 15 paliet obvodového muriva HELUZ FAMILY alebo FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žalúziový a roletový preklad HELUZ za 1 €/ks vrátane DPH.

 

Základné kroky na získanie nosných žalúziových a roletových prekladov HELUZ za akciovú cenu 1 €/ks:

 

1. Prvým krokom je registrácia do 14. apríla 2020 pomocou webového formulára na stránke www.heluz.sk/akce.

2. Po otvorení registračného formulára vyberte jednu z možností:

  • A) Áno, mám výkaz výmer a chcem sa registrovať.
  • B) Chcem vypracovať výkaz výmer a registrovať sa.
  • C) Chcem sa iba registrovať a zatiaľ nemám projektovú dokumentáciu.

3. Registráciu potvrdí spoločnosť HELUZ automatickým e-mailom.

4. Spoločne s vypracovaným výkazom výmer zákazník dostane kupón so zľavovým kódom, ktorý je potrebné starostlivo uschovať pre ďalšie použitie, napríklad na prístup do sekcie Môj HELUZ (https://www.heluz.sk/sk/moj-heluz/login)

5. Pri objednaní stavebného materiálu u zmluvného partnera spoločnosti HELUZ je nutné predložiť kupón so zľavovým kódom a požiadaťpredajcu o uvedenie zľavového kódu do objednávky v spoločnosti HELUZ. Bez tohto údaja v objednávke nebude možné akciovú výhodu získať!

 

heluz 2

 

Dôležité termíny a podmienky akcie:

 

  • registrácia od 10. februára 2020 a do 14. apríla 2020,
  • objednanie stavebného materiálu HELUZ od 10. februára 2020 do 30. apríla 2020,
  • vývoz stavebného materiálu do 14. mája 2020, so zloženou kauciou do 29. mája 2020,
  • pri objednaní nosných žalúziových a roletových prekladov HELUZ dĺžky 2750 mm a dlhšie (zákazková výroba) môže byť dodacia lehota až 5 týždňov od dátumu objednania,
  • za každých odobraných ucelených 15 paliet obvodového muriva HELUZ FAMILY alebo FAMILY 2 in1 má zákazník nárok na jeden nosný žalúziový a roletový preklad HELUZ za 1 euro/ks vrátane DPH

Spoločnosť HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s. patrí medzi troch najväčších výrobcov murovacích systémov na českom trhu, ako jediná je rýdzo česká. Tradícia tejto rodinnej firmy spadá až do roku 1876, keď Jan Řehoř v Dolnom Bukovsku postavil prvú žiarovú pec a z vyťaženej hliny vypálil prvé tehly. Dnes má spoločnosť HELUZ výrobné závody okrem Dolného Bukovska ešte v Hevlíne a Libochoviciach, kde vyrába kompletný stavebný systém HELUZ zahŕňajúci obvodové aj vnútorné tehlové bloky vrátane tehál s najlepšími tepelno-izolačnými vlastnosťami na trhu radu HELUZ FAMILY 2in1 pre nízkoenergetické a pasívne domy. Spoločnosť HELUZ v roku 2017 na trh uviedla aj prvú kompaktnú brúsenú AKU tehlu sendvičovej skladby tehla-minerálna vlna-tehla so vzduchovou nepriezvučnosťou Rw = 57 dB pod názvom HELUZ AKU KOMPAKT 21 brúsená. Sortiment ďalej tvoria nosné roletové a žalúziové preklady, ploché preklady, keramické stropy, komínové systémy a špeciálne tvarovky.

 

Viac informácií: www.heluz.sk

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby