Dožičte exteriérovej časti vášho príbytku, vašej záhrade, miestu, kde trávite množstvo času rovnakú pozornosť ako interiéru. Na výber máte veľa možností, záleží len na vašich záľubách či aktuálnej situácii. Túžite po nielen funkčnom, ale aj esteticky krásnom drevenom domčeku, kde môžete odkladať sezónne veci alebo nábytok? Vo Woodsk si určite vyberiete zo širokej ponuky drevodomov, záhradných domčekov alebo chatiek, altánkov, garáží či prístreškov. V ponuke dokonca nájdete i vírivky a sauny.

 

woodsk catarina

 

Premeňte vašu záhradu na útočisko, kde dokážete uniknúť pred problémami a naplno si oddýchnuť. Zvoľte ako dominantu záhrady vírivku, ktorá sa stane vašou odmenou po dlhom dni. Prípadne môžete vašu záhradu vďaka modernému drevenému domčeku premeniť na modernú domácu pracovňu.

Útulné záhradné domčeky Dávid a Catarina

Kráľovský pár záhradných domčekov, Dávid a Catarina, sa hodí do každej záhrady. Medzi zákazníkmi patria medzi najobľúbenejšie produkty a niet sa čomu čudovať. Sú praktické, skladné, majú ideálnu veľkosť. Zídu sa na uskladnenie záhradného nábytku, ale aj sezónnych potrieb, ako sú korčule, lyže, skateboardy či bicykle. Záhradný domček vo vašej záhrade bude pôsobiť esteticky ako príjemný doplnok. Môžete ho využiť aj ako hrací objekt pre vaše ratolesti, priestor pre nezbedné domáce zvieratko, ale, samozrejme, aj miesto na relax pre vás.

 

woodsk david

 

Dávid disponuje kompaktnými rozmermi 4 x 3 m (zastavaná plocha 12 m2), 34 mm hrúbkou steny a výškou 187 cm. Záhradná chatka Catarina s rozmermi 5,08 x 3,88 m, výškou 190 cm a hrúbkou stien 28 mm za Dávidom rozhodne nezaostáva. Obe sú vyrobené s patričnou láskou k prírodným materiálom a ručným prácam, čo určite oceníte. Na výrobu záhradných chatiek Catarina a Dávid sú použité hranoly sibírskej borovice či smreku, hrúbka ich stien zaručuje teplo a súčasne stabilitu. Ak domáce majstrovanie patrí medzi vaše obľúbené činnosti, so záhradným domčekom Dávid sa veľa nenatrápite. S priloženým návodom ho hravo dokážete postaviť aj sami. Ku všetkým záhradným domčekom sú však v ponuke aj doplnkové služby vo forme montáže, dodania, prípadne i osadenia, krytiny a farby podľa vášho výberu. Nový záhradný domček vám dokonca môžeme aj natrieť.

Záhradný domček Bridget, ideálny obyvateľ každej záhrady

Predstavujete si pre vašu záhradu drevený skvost, ktorý bude slúžiť ako príležitostné ubytovanie pre hostí? Moderné, ale aj klasické záhradné domčeky sú v tom prípade ideálnou voľbou. Domček Bridget má veľmi všestranné využitie. Vďaka veľkým preskleným oknám a dverám sa dá využiť aj ako pracovňa, náhradná ubytovacia miestnosť či detská herňa.

 

woodsk bridget

 

S rozmermi 4 x 4 m (zastavaná plocha 16 m²) a ideálnou výškou 202,5 cm domček ponúka využitie odkladacieho priestoru i dostatočne veľké útočisko či priestor na oddych, ktoré si bezpochyby zamilujete. Bridget síce patrí medzi stredne veľké domčeky, avšak o to kompaktnejšie na umiestnenie. Ľahko sa stane dominantou či hlavným okrasným prvkom vašej záhrady.

Hrejivo neodolateľná vírivkaTubs

VírivkaTubs vás naladí na pravú atmosféru babieho leta. Do kade s priemerom 170 cm sa zmestia traja až štyria milovníci horúcich kúpeľov. Má kapacitu približne 1000 litrov vody a hmotnosť 180 kg. Vírivka je vyrobená zo sibírskeho smreku, má plastové dno, schody, podstavec a nerezové obruče. V prípade, že ju práve nepoužívate, odporúčame vodu vypustiť. Plastový interiér má pre riziko vysychania dreva a zložitej údržby drevených častí. Má zabudovaný vnútorný ohrievač, na úplný čas ohrevu si počkáte hodinu až dve. Večerné horúce kúpele pri pomaly sa ochladzujúcej vonkajšej teplote neznejú vôbec zle!

 

woodsk vírivka 1

 

Viac informácií: www.woodsk.eu

ZDIEĽAJTE NÁS