Žijeme v čase neobmedzených technologických možností a ich využitie v domácnosti nie je žiadnou výnimkou. Mnohí výrobcovia spotrebičov sa usilujú svoje produkty automatizovať a umožniť ich ovládanie na diaľku cez mobilné aplikácie.

SmartELIT SmartHome V SmartELIT je cieľom nasmerovať potreby zákazníkov k správnej technológii, ktorá im umožní spravovať celú domácnosť pod jedným systémom. Okrem kamerových a elektronických zabezpečovacích systémov sa spoločnosť orientuje aj na plnú automatizáciu domácnosti a aj z tých najjednoduchších zariadení, ktoré sa v nej už roky nachádzajú, dokáže urobiť „smart“ prvky siete pripravené plniť ľudské potreby na „povel“.

 

Moderný SMARTHOME od SmartELIT

 

Inteligentná domácnosť už dávno nie je len o tom, že si dokážete cez mobilnú aplikáciu zasvietiť či zapnúť kúrenie. „Inteligentnou“ sa nazýva preto, že dokáže za vás myslieť a zabezpečiť dokonalé pohodlie bez toho, aby ste museli hľadať správne tlačidlo na aktiváciu. V praxi to znamená, že pred odchodom do práce nemusíte skontrolovať, či ste všade zhasli alebo vypli žehličku.

SmartELIT SmartHome

Systém sám vie, že po zapnutí ochrany zabezpečovacieho systému sa v domácnosti nikto nenachádza. Všetko za vás skontroluje, zapne robotický vysávač, intenzitu kúrenia zníži o pár stupňov, zavlažovanie trávnika spustí podľa nastaveného harmonogramu, prípadne ho odloží na neskôr, ak systém zaznamená dostatočnú vlhkosť po nočnom daždi. Žalúzie sa zatiahnu v čase západu slnka, pri poklese osvetlenia v miestnosti alebo po hlasovom aktivovaní „kino módu“, keď sa okrem zapnutia televízora a audio súpravy vypnú svetlá v obývačke a nastaví sa jemné podsvietenie, ktoré atmosféru ešte spríjemní. Možností nastavení sú nekonečné a siahajú až na okraj ľudskej fantázie.SmartELIT zabezpečovacie systémy

SmartELIT väčšinou využíva technológie, vďaka ktorým nie je potrebná prerábka elektrických rozvodov, hovorí Ing. Marián Klinovský zo spoločnosti SmartELIT: „Našim klientom sa usilujeme proces inštalácie čo najviac zjednodušiť a časovo urýchliť. Naše systémy možno inštalovať aj v zabehnutej domácnosti a klienti si ich môžu užívať už v priebehu jedného dňa po našej návšteve. Najväčším prekvapením pre nich je, že si môžu pohodlne ovládať osvetlenie aj bez výmeny starých vypínačov, navyše s množstvom nových funkcií.“

 

Pýtate sa ako je to možné? Radi vám to vysvetlia či ukážu vo vlastnom showroome, kde si môžete moderné systémy vyskúšať.


Viac informácií: SmartELIT.com

ZDIEĽAJTE NÁS