Montované domy si pomaly, ale isto získavajú svojich priaznivcov a čoraz viac sa ľudia, ktorí chcú bývať v rodinnom dome obzerajú po tejto možnosti. V ich prospech hovorí hneď niekoľko faktorov. Tým najhlavnejší z nich sú financie a čas výstavby.

 

montovane domy 2

 

Financie nie sú problém

 

Cena montovaného domu je porovnateľná s cenou bytu, v ktorom máte z každej strany susedov. Nové technické poznatky a pokroky v oblasti stavebníctva zaisťujú nie len nízku obstarávaciu cenu montovaného domu, ale aj nízke prevádzkové náklady bez obmedzenia vlastného komfortu. Mesačné poplatky pri bývaní v montovaných domoch sú neraz nižšie než v panelákoch či murovaných rodinných domoch. Zaručené je to výstavbou nízkoenergetických či pasívnych domov – spojením moderných technológií a ekologických materiálov bude váš dom útulným domovom.

 

Rýchlosť aj kvalita

 

Ďalším faktorom, ktorý hrá pri výbere bývania dôležitú úlohu je doba výstavby. Kým pri niektorých typoch domov od získania stavebného povolenia po nasťahovanie ubehnú dlhé mesiace a aj roky pri montovaných domoch sa toto obdobie skráti na pár týždňov. Výstavba montovaného domu je otázkou pár mesiacov. Hrubá stavba je hotová za pár dní a do 2 – 3 mesiacov sa môžete sťahovať. Pravdaže to záleží od veľkosti domu a konkrétnych požiadaviek zákazníka.

 

Ohľadom na rýchlosť výstavby kvalita nijako neutrpí. Kvalitná a pevná smreková konštrukcia a steny z tepelno a zvukovo izolačných materiálov vám zabezpečia dostatok súkromia a vysoký komfort bývania.

 

montovane domy 1

 

Projekt šitý na mieru

 

Túžite po veľkej kuchyni, chcete mať dve kúpeľne, malú pracovňu, alebo je vašim snom sledovať západ slnka z vlastnej veľkej terasy? Pre montované domy nič nie je problém. V spoločnosti Treemont vám vytvoria plán presne podľa vašich požiadaviek a nárokov.

 

Značná časť rodinného života sa odohráva v kuchyni a obývačke, preto sa najčastejšie pristupuje k rôznym prepojeniam týchto dvoch miestností do jednej. Podobne je to pri projekte od spoločnosti Treemont, ktorý vznikol na základe konkrétnych požiadaviek zákazníkov. Poskytuje súkromie každému členovi rodiny (ide o 4 izbový dom) a zároveň jeho centrálnou miestnosťou je veľká obývačka, z ktorej je ľahký prístup do každej miestnosti v dome.

 

Ak aj vy snívate o rodinnom dome nezostávajte len pri snoch – pretavte svoje sny do reality a vsaďte na montované domy.

 

Viac informácií: www.montovane-domy.com

ZDIEĽAJTE NÁS