Speváčka Misha je vyštudovaná prekladateľka a tlmočníčka anglického jazyka. V hudobnej kariére si siahla až na vrchol. Je držiteľkou ocenenia Slávik, Aurel i OTO. Dnes sa Misha profesionálne venuje fotografovaniu. Avšak jej vášňou a radosťou je aj interiérový dizajn a bytové návrhárstvo. Pod jej rukami vznikajú unikátne, štýlové a praktické kusy nábytku. A práve o láske k dizajnu, umeniu, tvorbe i životu ako takému je naše rozprávanie.

 

misha 2 maly

 

Vyštudovali ste angličtinu, ste úspešnou speváčkou, fotografkou, avšak ste aj autorkou architektonických návrhov interiéru siedmych nehnuteľností. Ako ste v sebe objavili talent na interiérovú dizajnérku?

 

Asi som si zmýlila povolanie, chcela som ísť na architektúru, ale chýbalo mi ako sa hovorí šesť buniek na fyziku. V mnohých z mojich stavieb som upravovala dispozičné riešenia. Je to moja vášeň a psychohygiena. Keď mi ako malej dali do ruky na návšteve ceruzku a papier, nech si kreslím, vypýtala som si pravítko a kreslila som kuchynskú linku. Kuchýň mám vo svojom živote navrhnutých a zrealizovaných jedenásť.

 

Pokračovanie článku nájdete v novom vydaní Ekobývanie/bydlení Špeciál.

 

Ekobyvanie bydleni 2020 special 500x500

ZDIEĽAJTE NÁS