Nábytok by nemal byť len estetickým prvkom vášho interiéru a už vôbec jeho výber by sa nemal uponáhľať. Mal by vám uľahčovať život, mal by byť plne funkčný a najmä mal by mať pozitívny vplyv na vaše zdravie.

 

Vedeli ste o tom, že zdravý vzduch v priestore môžete ovplyvniť aj výberom správneho nábytku? V rámci Európy existuje výrobca kvalitného nábytku, ktorý kladie dôraz na 100% zdravotne nezávadnú výrobu. Počnúc od samotnej výroby až po využitie prírodných materiálov pri jeho spracovaní.

 

Osobitý nádych
Zariaďujete svoju novú domácnosť alebo vymieňate už opotrebovaný nábytok a chcete si vybrať z produktov, ktoré majú garantovanú záruku kvality a životnosti? Každý máme od nábytku iné očakávania, často sa nechávame zmiasť dizajnovou novinkou, ktorá nie je funkčná a ani nadčasová. Vyberajte podľa vlastného vkusu a štýlu, ktorý preferujete a dbajte na veľkosť miestnosti, do ktorej nábytok vyberáte.

 

Merito ponúka novú značku nábytku, kde pri výrobe nábytku Hülsta sa používajú nie len ekologické postupy, ale veľký dôraz sa kladie na výber prírodných materiálov, tak aby nedochádzalo ku poškodeniu prírodného prostredia.
Všetky materiály, ktoré Hülsta používa pri výrobe nábytku majú o 80% nižšie koncentrácie škodlivín ako je povolená norma EU.

Nábytok je jedinečný patentovanou povrchovou úpravou dreva, ktorá neupcháva póry a zároveň zabraňuje tekutine alebo čistiacemu prostriedku poškodiť jeho povrch. Je to nábytok, z ktorého budete mať radosť aj po dvadsiatich rokoch a stále bude vyzerať ako nový. Nehovoriac o nadčasovom dizajne, ktorý značka Hülsta vyrába.

 

Hülsta dodáva každej miestnosti veľmi osobitý nádych. Spálňa sa stáva elegantnou vďaka modernej kombinácii masívneho dreveného čela a kože. Chrómové nohy len podčiarkujú krásny a jedinečný dizajn.

 

huelsta MULTI VARIS 148025f3

 

Komoda je z programu MULTI-VARIS, ktorý sa vyznačuje širokou variabilitou rôznych typov komod s možnosťou kombinovať dyhu s rôznymi lakovanými prevedeniami a aj veľkým výberom úchytiek. Program je veľmi variabilný z hľadiska umiestnenia. Komoda môže byť zavesená na stene alebo stáť na malých nožičkách, či dokonca môže byť umiestnená na zvýšenej podnoži.

 

 

jedalen hulsta

 

Dizajnér Martin Ballendat navrhol pre značku Hülsta samostatný stôl T70, ktorý ponúka jedálni dostatok priestoru, a ktorý dostal aj ocenenie Reddot Award 2017. Je kombináciou masívu a dyhy. Kovové nohy stola sú integrované v jednej rovine a sú vsadené do elegantného dreva. Vytvárajú dokonalú harmóniu celého priestoru.

 

 

Viac informácií o produktoch Hülsta nájdete na: merito.sk

 

 

 

ZDIEĽAJTE NÁS