Spoločnosť MALDRE sa zaoberá výrobou záhradných doplnkov pre relax a odpočinok. Do ponuky spoločnosti patria altánky, prístrešky, záhradné domčeky, sauny a kúpacie kade. Jednotlivé produkty sa riešia vždy podľa individuálnych predstáv a požiadaviek klienta a jeho priestorových kapacít.

 

maldre kade

 

Sauny

 

Interiérové sauny spoločnosť vyrába ako kabínky alebo sauny vmontované do miestnosti. Na výrobu sáun je používaný najkvalitnejší drevený materiál ako je céder, severský smrek a hemlock a tiež termizované drevo. Okrem klasickej suchej sauny a infra kabíny je možné vytvoriť kombináciu týchto dvoch sáun v jednom priestore.

 

Exteriérové sauny sú ponímané vo viacerých vyhotoveniach. Záhradné domčeky, zrubové sauny alebo sudové sauny. Možnosť vykurovania v nich je prostredníctvom dreva alebo elektrickej energie. Pece na drevo sa využívajú priamo z produkcie spoločnosti MALDRE, ktoré majú vonkajšie nakladanie dreva. Nedochádza tak k nasávaniu kyslíka zo saunového priestoru.

 

maldre sauna interier

 

Drevené kúpacie kade

 

Sú vyrábané zo špeciálneho dreveného profilu. Profil je v strede vybavený perodrážkou pre lepšiu tesnosť kade. Kaďa sa vyrába zo smrekového dreva, sibírskeho cédru alebo z dreva červeného smreku. Všetky kade majú hĺbku 1 meter a základné priemery kadí sú v rozmeroch od 1,6 metra do 2,3 metra. Samozrejme je možné vyrobiť kaďu aj s atypickými rozmermi. Podľa požiadaviek klienta sa kade sa môžu dovybaviť pieskovou filtráciou a podvodným osvetlením. Piecky na ohrev vody sa vyrábajú buď vo forme vnútornej alebo vonkajšej pece.

 

Prekrytie kade sa ponúka drevené alebo plachtové. Ohrev vody trvá približne 3 - 4 hodiny, v závislosti od vonkajšej teploty, kvality paliva a prekrytia kade. Špecifikom drevených kadí je, že voda v kadi musí byť stále napustená, inak by mohlo dôjsť k zoschnutiu dreva a nenávratnému poškodeniu kade.

 

maldre kade detail

 

Laminátové kúpacie kade

 

Telo kade je vyrobené z vrstveného laminátu v hrúbke 4 - 6 mm a laminát je podopieraný konštrukciou z nerezovej ocele. Priestor medzi laminátom a vonkajším obkladom je vyplnený izoláciou. Laminátové kade sa vyrábajú v štyroch rozmeroch. Oválne kade s rozmermi 112 x 83 cm a 147 x 93 cm, obe s hĺbkou 1 meter. Tieto kade sú prednostne určené na ochladzovací kúpeľ po saunovaní. Je však možné ich vybaviť pieckou na ohrev vody inštalovanou pod sedaciu časť kade. Kade kruhové tvaru majú priemer 193 cm a 263 cm s hĺbku 1 meter. Okrem pieskovej filtrácie a osvetlenia je možné do kade dobudovať aj masážne trysky. Novinkou je možnosť elektrického ohrevu vody na udržiavanie teploty vody.

 

Viac informácií: www.maldre.sk

ZDIEĽAJTE NÁS