S odchádzajúcim snehom a mrázom nám slniečko do našich okien a záhrad vlieva radosť a nové nápady do zveľaďovania našich záhrad.

 

Premýšľame nad tým, ako nasadiť nový trávnik, aby tento rok bol trávnik o čosi viac zelenší, ktoré kvety vysadiť do kvetináčov. A že treba zmeniť opotrebované záhradné sedenie a doplniť riady v altánku? Nové poháre, nový smaltový riad a ku tomu poriadny gril? Pripravte si svoju záhradu po zime, venujte jej čas. Vytúžený relax v nej si budete užívať už s prvým príchodom letných lúčov.

 

zahradne sedenie1

 

 

 

 

Zrenovujte záhradné sedenie

 

Poškodené je potrebné opraviť a to dosluhujúce treba nahradiť. Ak radi vo svojej záhrade, okrem pitia kávy, aj raňajkujete, obedujete dokonca v letných dňoch aj večeriate, grilovanie s priateľmi je vaše hobby, tak v tom prípade je pre vás výber jedálenského stola so stoličkami vhodným riešením. Veľký záhradný jedálenský stôl, ku ktorému sa zmestia aj vaši susedia sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady.

 

 

V prípade ak si nepotrpíte na stolovanie a máte predstavu o ratanovom nábytku vo vašej záhrade, o ktorom ste dlho snívali – vyberte si kvalitnú luxusnú sedaciu súpravu najlepšie s konštrukciou z hliníkových profilov, ktorá vám vydrží po dobu niekoľkých rokov.

Na portáli www.shop-point.cz nájdete aj také ratanové súpravy, ktoré sú vhodné na stolovanie vďaka číremu tvrdenému sklu a jeho výške. Umelý ratan vyniká jedinečnou vlastnosťou pružnosti vďaka ktorej sa neničí. Takúto sedaciu súpravu vám bude každá návšteva závidieť.

 

 

smalt bodky

 

 

hojdacie kreslo 

K najnovším trendom z oblasti záhradného nábytku patria záhradné lehátka alebo hojdacie, či závesné kreslá. Unikátne závesné hojdacie kreslo sa stalo jednotkou v na trhu.

Kreslo je veľmi široké a pohodlné vhodné aj do interiéru, tak isto aj do exteriéru, či už do zimných záhrad alebo na letné terasy.

 

 

Všetky produkty nájdete na stránke:https://www.shop-point.cz/

Ak Vás článok zaujal, viac sa dočítate v tlačenom magazíne Ekobývanie/Ekobydlení 2020, ktorý si môžete zakúpiť aj online na webe: www.mediast.sk/e-shop

 
 

 

ZDIEĽAJTE NÁS