Krbové vložky ROMOTOP oslovujú svojich zákazníkov vysokou kvalitou spracovania a moderným dizajnom. Vďaka širokému portfóliu produktov (teplovzdušné, akumulačné, pecové, teplovodné krbové vložky) vyhovujú potrebám štandardných aj nízkoenergetických domov.

 

romotop 1

 

Krbové vložky ROMOTOP efektívne, ekologicky a ekonomicky vykúria každý dom, o čom svedčí viac ako milión zákazníkov, ktorí si užívajú teplo značky ROMOTOP.

 

Exkluzívne krbové vložky Romotop Impression

 

Technická dokonalosť, nekompromisná kvalita a absolútna spoľahlivosť. To je kombinácia, ktorá vyjadruje osobnosť novej rady krbových vložiek Impression. Nechajte sa podmaniť a vtiahnuť do sveta živého ohňa, ktorý dokáže vytvoriť jedinečnú atmosféru.

 

romotop 2

 

Každý z nás si rád vyberá, preto nie sú zákazníci pri produktovom rade Impression obmedzovaný vo výbere. Trendom dnešnej doby sú čierne šamoty, ktoré sú do ponuky zaradené popri klasickej svetlej farbe šamotu. Perfektná celistvosť a farebná stálosť šamotov ponúka uplatnenie v rôznorodej architektúre. V štandarde je spaľovacia komora vyhotovená ako bezroštová, pri požiadavke zákazníka je možné zmeniť ju na roštovú variantu.

 

romotop 3

 

Dvere vložiek s otváraním do boku alebo so zdvíhacím otváraním sú vyrobené zo špeciálneho tuhého valcovaného rámu, do ktorého sú vložené dve sklá (rovné vyhotovenie) alebo jedno sklo (rohové vyhotovenie). Jemný a čistý dizajn rohových dvierok s deleným sklom a odnímateľným držadlom absolútne vyhovuje súčasným trendom bývania.

 

Viac informácií: www.romotop.cz

ZDIEĽAJTE NÁS