toptrendy logosab logofacebook logo eshop logohladat logo

 

 

 

Aby vaše lobby miestnosti a vstupné haly ozeleneli

Kancelárie domy i byty zariadené zeleňou, machom, a hlavne hydroponickými rastlinami i pre tých najnáročnejších klientov. S ArtFlorist je všetko možné. Od veľkých stien, cez špeciálnu tvorbu, až po návrhy dizajnu s vlastným logom. Peter Jánoš, majiteľ spoločnosti ART FLORIST, ktorý má bohaté skúsenosti s realizáciou zelene v interiéri, prináša na Slovensko machové produkty a jedinečné realizácie.

IMG 4549cb

 

Prečo mach? Čím je výnimočný a ako ste sa k nemu dostali?

Chceli sme poskytnúť klientovi bezúdržbovú zeleň, čo si náš trh už dlhší čas pýtal. Ako prvý sme priniesli machové produkty v spolupráci s dodávateľmi z Holandska, ktoré sme postupom času zdokonalili. Jeho výnimočnosť spočíva v jeho  nenáročnosti a nepotrebuje žiadnu starostlivosť.

 

 

Mach – vertikálne steny. V čom spočíva ich hlavný rozdiel?      

Vo vertikálnych stenách sú inštalovane živé rastliny, väčšinou s 500 a viac druhmi so zavlažovacím systémom, na rozdiel od machu, kde je produkt zastabilizovaný hygroskopickou látkou, ktorá z neho robí "nesmrteľný" produkt. Nevyžaduje pravidelnú údržbu ani zalievanie ako je to pri vertikálnych záhradách.

 

 

Ako ste na začiatku spomínali, zaoberáte sa najmä interiérovou zeleňou. Kto tvorí jadro vašich klientov?

Spolupracujeme s každým klientom a veľké výzvy a projekty nás posúvajú vpred. Spoločnosť CBRE je našim dlhodobým partnerom, ktorý ... 

 

Pokračovanie rozhovoru nájdete na: https://eshop.mediast.sk/eko-byvanie-bydleni-special-2020, alebo po zakúpení printového vydania časopisu EKO BÝVANIE 2020 špeciál. 

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby